Results 1 to 15 of 17

Thread: Мека задница - 156 SW

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default

    Защо да се разбира че нови?
    Преди 2-3 месеца ми се беше счупила предната пружина на стилото и доста лоши мнения четох за KYB, точно че са много меки.

    Има оферта за 30лв за двете настаро, от вагона на който купих теглича.
    Ако ще е само нов, ще чакат, защото покрай коледа дадох 500лв за съединител и семеринг на вала и още ме държи.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by che_ View Post
    Защо да се разбира че нови?
    E 20 години са носили 1500 кила. Затова са омекнали и са се смачкали.
    Като изхвърлиш твоите и вземеш други на 20 години каква разлика очакваш да има?
    Нови ти трябват.

  3. #3
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Quote Originally Posted by che_ View Post
    Защо да се разбира че нови?
    Преди 2-3 месеца ми се беше счупила предната пружина на стилото и доста лоши мнения четох за KYB, точно че са много меки.

    Има оферта за 30лв за двете настаро, от вагона на който купих теглича.
    Ако ще е само нов, ще чакат, защото покрай коледа дадох 500лв за съединител и семеринг на вала и още ме държи.
    Меки са, защото са за стоково окачване и идеята им е колата с тях да вози меко. Продавал съм на доста колеги и всички са повече от доволни.

  4. #4

    Default

    A тампоните на стабилизиращата щанга поглеждал ли си ги ?

  5. #5

    Default

    Като я взех преди 7-8 месеца смених всичко по предницата, а отзад имаше само една билета за смяна. Майстора ги гледа кое е за смяна и кое е ок, но на следващото влизане в бокса ще му кажа да ги погледне.

    ---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

    Сега се сетих, че като я взех бяха сложили задната стаб.щанга наобратно и майстпра я завъртя, та поне тогава са били добре.

  6. #6

    Default

    Щангата в случая не играе абсолютно никаква роля. Не знам защо въобще става дума за нея.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София Слатина
    Posts
    296

    Default

    Лятото сменях от зад амортисьорите и ефекта беше леко повдигане и стягане на возията,но като се качат двама от зад и пак си кляка
    Lancia Lybra 2,4jtd 10V 103kw++

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by viktorsterev View Post
    Лятото сменях от зад амортисьорите и ефекта беше леко повдигане и стягане на возията,но като се качат двама от зад и пак си кляка
    само амортисьори или и пружини сменя?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •