Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 93

Thread: Вече и аз съм от вашия отбор

  1. #61
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Огледай добре аеродинамиката на алфа 166 и не прави сравнение с Кромата!Нямат нито една допирна точка!Така както пишеш,мисля че няма да опазиш окачването,
    защото ако нямаш предпазна кора и картера заминава!И като тръгнеш за Хисаря се обади та да видиш как върви алфата със 160 в баира!Поздрави!

  2. #62
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Кое те накара да мислиш,че няма да опазя окачването?Писах преди дни,че по неравности,по принцип карам максимални бавно!Вече се прибрах от Хисар още в Неделя,иначе,ако тръгвам натам отново,може да се видиме...а и зависи от баира

    ---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

    За Крома писах,че не е лека кола-тежичка е.Беше свързано с налягането в гумите!

  3. #63
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Разбрах те,но още не си опознал колата,а тръгваш да я сравняваш със старата ти!Алфата ако си забелязал е с навирена задница,а муцуната и е забита в земята поради което и картер и не е много високо!По въпроса за окачването не се притеснявай-толкова добре и сложно е направено,че издържа много!Това окачване се води едно от най-здравите,стига да се кара грамотно!Миналата година аз го смених макар,че беше изправно,само и само да ми е ново и то с оригинално TRW от Италия!

  4. #64
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Ами аз съм чувал че не били толко здрави 156,166,откъм окачване,заради това прибягвам за "номера" с гумитеПоне при 156 знам,че окачването е "локум"За 166-дано да не е чак толко деликатно.

    ---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

    Ми по грамотно каране от мойто-здраве му кажи-писах вече,дори при леки бабуни карам по бавно и от бабичка.Тва да се качвам на тротоар-забрави!

  5. #65
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Като направиш сравнение между цените за 156 и 166 ще разбереш защо е така!Двете коли са в различен клас и не бива да се съпоставят!Основното което исках да разбереш още от самото начало на нашите писания е,че няма защо да се притесняваш за окачването при положение,че си опитен шофьор!

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by dragonman View Post
    Като направиш сравнение между цените за 156 и 166 ще разбереш защо е така!Двете коли са в различен клас и не бива да се съпоставят!Основното което исках да разбереш още от самото начало на нашите писания е,че няма защо да се притесняваш за окачването при положение,че си опитен шофьор!
    И двете се водят висок клас.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #67
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    В момента ходя до гаража всеки ден с 145-боксер,166 си я карам засега на дълго,или събота и неделя.Понеже пътя до работата ми не е европейски,не ми се иска да ходя с "новата"ми 20 годишна приятелкаИскам да те питам и друго,понеже,както каза,не съм запознат изобщо с модела.Ако примерно,някога ми се наложи сваляне на акумолатора за зареждане ,или подмяна,имало някакъв код за дисплея ли за музиката ли?Аз нямам такъв код...или верно ли е тва,че ще трябва?

  8. #68
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Привет Лорде!Съгласен съм с теб,но 166 е лимузина и е по тежка!

    ---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

    По отношение за кодовете-да трябва да ги имаш и те представляват картончета,като едното е за ICS,другото е за навигацията а третото е за имобилайзера.Трябвало е придишния собственик да ти ги даде заедно с ключовете!Не е проблем да ти разкодират тоя за ICS

  9. #69
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    В момента ходя до гаража всеки ден с 145-боксер,166 си я карам засега на дълго,или събота и неделя.Понеже пътя до работата ми не е европейски,не ми се иска да ходя с "новата"ми 20 годишна приятелкаИскам да те питам и друго,понеже,както каза,не съм запознат изобщо с модела.Ако примерно,някога ми се наложи сваляне на акумолатора за зареждане ,или подмяна,имало някакъв код за дисплея ли за музиката ли?Аз нямам такъв код...или верно ли е тва,че ще трябва?
    Пробвай да натиснеш едновременно бутоните DARK + CLIMA. Има вероятност така да се визуализират кодовете.
    Ако не е премахната кодовата защита, кодът за ICS - а ще ти трябва след откачането на акумулатора.
    Last edited by ecotronic; 09-02-2018 at 21:29.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #70
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    За мене и на двете,требваше да им се тури кардан,и предните гуми да са незадвижващи

    ---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

    Благодаря ви!Но!Аз съм малко от Индистан,и искам да ми обясните,като на туземец,кво ще стане,ако сваля,и кача по късно акумолатора,ако немам код?

  11. #71
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Най вероятно няма да можеш да си ползваш ICS - а преди да се изръсиш за разкодиране.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    За мене и на двете,требваше да им се тури кардан,и предните гуми да са незадвижващи

    ---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

    Благодаря ви!Но!Аз съм малко от Индистан,и искам да ми обясните,като на туземец,кво ще стане,ако сваля,и кача по късно акумолатора,ако немам код?
    Няма радио, няма климатик.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #73
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Ще стане така че няма да имаш достъп до нищо-нито радио,контрол на климатроника,разход на гориво и т.н .да не обяснявам повече!

  14. #74
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Няма радио, няма климатик.
    Само тва ли нема да има?

    ---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

    А парно?:

  15. #75
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    Само тва ли нема да има?

    ---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

    А парно?:
    и парно.


    Малко ли е?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •