Results 1 to 5 of 5

Thread: alfa 166 автоматик

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стрелбище
    Age
    45
    Posts
    15

    Default alfa 166 автоматик

    Здравейте, от скоро чета вашия форум. До скоро карах lancia kappa обаче сега съм се ориентирал към alfa166 автоматик .Някой би ли ме ориентирал относно автоматика на alfa .преди гоидини съм карал мерцедес автоматик но до колкото знам новите автоматици нямат нищо общо със старите .Сменя ли се масло?Създават ли проблеми?Някой има ли преки впечетления ?Някакви основни слабости? А и другото което ме интересува е някой знае ли дали слагат автоматик на 2000 кубиковия мотор,защото попаднах на една много евтина обява която е в благоевград и виждам колата само на картинка на която е 2000 кубикова с автоматична скоростна кутия,а досега не бях срещал тази коимбинация даже в ценовите листи никъде не излиза.И се чудя да бия ли път чак до там или 6те се окаве ''жменти капели'' с някакви други снимки а продавача ще ми обясни любезно че е сложил тези снимки защото не е имал фотоапарат да я снима.

  2. #2
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Ами и аз я гледах тази Алфа, писах на virusalfa да ходи да я види и отговора му беше да не се занимавам с тоз екземпляр
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стрелбище
    Age
    45
    Posts
    15

    Default

    в обявата изглеждаше мн добра оферта ...ама като всичко много евтино

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стрелбище
    Age
    45
    Posts
    15

    Default

    в обявата изглеждаше мн добра оферта ...ама като всичко много евтино

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    128

    Default

    Колега, ако те интересува автоматик в мобиле.бг има една такава, ама тя е 2.5/V6 с цена 12300. Аз съм я гледал. Доста е добра, но много, ама много специфична.
    По принцип автоматика на Алфа 166 е изключителен, но не знам до колко са спецове в БГ, дори и в сервизите на Ванто, Александър Ауто и т.н. Да не говориме за извън София.
    Доста ме учудва, че на 2.0 има автоматик, но човек, ако си поръча може да му сложат на всяка

    Ако тази за която говориш е тази от 6500, то това е съмнително евтино. По принцип реалната цена за 166-ца 2000-2001 година е 11-12хил лева. Тази ако е 98-ма може и по-евтина да е, ама под 9000лв вече е съмнително.
    Алфа 166, 2.0 ТС 2001год.

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Romeo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •