Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем с електрическата система

  1. #1

    Default Проблем с електрическата система

    Здравейте, днес отидох на работа всичко точно, като си тръгвах и седнах в колата видях, че на таблото външната температура седи на чертички. После като запалих електронния километраж започна да мига. Тръгнах и останових, че панела за прозорците на шофьорската врата не свети и не работи. Стигнах пред нас и още един проблем като заключих колата, шофьорската врата не се заключи. Мойто подозрение е, че се е прекъснало захранването към шофьорската врата. Та ако някой може да ме посъветва какво да правя и да даде добър електричар в София ще съм благодарен.

  2. #2
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Не ти трябва специализиран електричар, Иди във някой от форумните сервизи първо за диагностика. Може просто да иска опознаване на модулите. Ако е нещо бърникана за да се въртят километри или ремап не както трябва, може да е разбутана.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  3. #3

    Default

    Не знам за километрите, не мисля че има ремап. Карам колата от 6-7 месеца и не съм имал нищо подобно. А за модули не знам има ли такъв модул. Просто всичко което е на шофьорската врата не работи.

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Обърни внимание на буксата между вратата и купето - почисти я и има вероятност от това да се оправи.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5

    Default

    Благодаря откачих я малко contact cleaner и заспа.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •