Results 1 to 5 of 5

Thread: Добър сервиз за диагностика в Пловдив

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Панагюрище
    Posts
    9

    Default Добър сервиз за диагностика в Пловдив

    Здравейте, отскоро съм във форума, все още нямам Алфа (карам Lancia), но този петък ще ходя до Пловдив да гледам една 159-ка... Та въпросът ми е има ли колеги от Пловдив, които знаят добър сервиз в който да направят цялостен преглед на колата, която евентуално ще купувам. Не съм от Пловдив както се подразбира за това ако споделите адрес ще съм благодарен.

    Някакви съвети и какво точно да гледам по колата, защото не съм много в час кои са слабите места на Алфите.
    Момчето с което говорих каза че един горен носач се е разскърцал, ама не тропал а други забележки нямало. Ок това ще се отремонтира с 500-1000 лева примерно (цени намерени из форума)
    Айде чакам коментарите и дано скоро се наредя в клуба

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by K3v1n View Post
    Здравейте, отскоро съм във форума, все още нямам Алфа (карам Lancia), но този петък ще ходя до Пловдив да гледам една 159-ка... Та въпросът ми е има ли колеги от Пловдив, които знаят добър сервиз в който да направят цялостен преглед на колата, която евентуално ще купувам. Не съм от Пловдив както се подразбира за това ако споделите адрес ще съм благодарен.

    Някакви съвети и какво точно да гледам по колата, защото не съм много в час кои са слабите места на Алфите.
    Момчето с което говорих каза че един горен носач се е разскърцал, ама не тропал а други забележки нямало. Ок това ще се отремонтира с 500-1000 лева примерно (цени намерени из форума)
    Айде чакам коментарите и дано скоро се наредя в клуба
    Любето 69 тук

    Любе, извинявай - alfista 96
    Last edited by Alex_26; 15-02-2018 at 19:00.

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    ямбол
    Posts
    54

    Default

    Преди години ползвах услугите на колегата haljscho останах много доволен от него

  4. #4
    ретро маниак
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Сопот
    Posts
    110

    Default

    Любо 69 е твоя човек!Моята алфа само той и поддържа окачването и обслужването с консумативи!Отделно той е най-добрия в ремонта на ел.стъкла и диагностика и пълнене на климатична инсталация!Пропуснах-има и диагностична апаратура за диагностика на нашите коли!Направих ти лека реклама Любо,но това си е самата истина!

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Панагюрище
    Posts
    9

    Default

    В крайна сметка я закарахме в един сервиз на Кукленско, та момчетата прегледаха всичко. Колата се оказа добра само дебитомера вади грешка от време навреме и един носач е тръгнал - ама ще ги сменя сега като я оставя за обслужване. Благодаря на отзовалите се
    Cамо съвет: следващия път някой ако пита давайте и адрес или телефон за връзка на колегите от форума, че така само по име трябва да се чака да отговорят ако им пишем

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •