Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: ИталТур 2005

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    40

    Default

    ако стане готова организацията и аз идвам ни6то 4е съм от петри4

  2. #17

    Default

    Ми много скоро ще се разбере какво ще става...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default

    какво реших те за обиколката
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  4. #19
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Аз предлагам някъде средата на май да бъде...

  5. #20
    Guest

    Default

    Трябва да уточним подробностите

  6. #21

    Default

    Значи направих проучване и доста хора се дърпат от многото каране....а и цените на бензина до Май месец много вероятно ще стигнат към 1.80лв. или 2лв за литър...така че ИталТур може да го направиме като една среща някъде около Пловдив и да се съберем за петък и събота вечер да се повеселим на спокойствие без допълнителни организаций от сорта на италфеста. Много скоро ще говоря с няколко хотела да видя цени и условия...кой иска също може да предостави няква информация...предполагам ще ни трябват едно минимум 50места....

    какво мислите???

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Значи направих проучване и доста хора се дърпат от многото каране....а и цените на бензина до Май месец много вероятно ще стигнат към 1.80лв. или 2лв за литър...така че ИталТур може да го направиме като една среща някъде около Пловдив и да се съберем за петък и събота вечер да се повеселим на спокойствие без допълнителни организаций от сорта на италфеста. Много скоро ще говоря с няколко хотела да видя цени и условия...кой иска също може да предостави няква информация...предполагам ще ни трябват едно минимум 50места....

    какво мислите???
    аз мисля, че така ще е най-добре а най-подходящото място за това е Цигов Чарк, хотели колкото щеш с каквито искаш габарити аз съм ходил там много пъти и много ми харесва, а и цените са поносими
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  8. #23

    Default

    Да, Цигов чарк е добра идея http://www.cigovchark.hit.bg/ , а освен това има и маршрути към Велинград с минерални басейни или към Доспат, където е много живописно.

  9. #24
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    нещо се спря да се пише по темата, даите да се организираме малко по-така и да решим какво ще правим щото ей го къде е Май месец, нека пишат повече хора тук, не се разбра какво мислите за моето предложение за чигов чарк
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  10. #25

    Default

    Ми мисля, че се приема

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #26
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Ми мисля, че се приема
    сега остава да уточним датата и в коя хижа(хотел) ще бъдем.моето предложение е да го направим в средата на Май, така като гледам календара 14 и 15 ми се струват приемливи.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  12. #27

    Default

    ми аз не познавам никой тука пък и карам Фиат, но бих се включил в подобно начинание....

  13. #28
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by lulinsquad
    ми аз не познавам никой тука пък и карам Фиат, но бих се включил в подобно начинание....
    ИТАЛ ТУР е за всички собственици и уважаващи италянските марки Така, че не се притеснявай, че караш ФИАТ (тук virusalfa би казал, че 145 и 155 са също ФИАТ ) а се включвай в отбора А това, че не ни познаваш не е оправдание а ела на някоя среща да се запознаем и да

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •