Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Грешки

  1. #16

    Default

    Сваля се лесно, нищо не се къса.

    Хващаш го в основата не помня дали където влиза в капака на багажника и леко го дърпаш, мисля че имаше удебелена част която влизаше в капака и леко го измъкваш.Или в основата която излиза от задната горна част на багажника преди капака- нямам точен спомен, защото моята не я правих аз. Измъква се без късане и вътре са снопа жици.Там някъде са прекъснати- връзват се и се запояват или се връзват/усукват добре като и в двата случая се обвиват с електротермоизолационна лента.

    Маркуча/гумения шлаух си стои, но се дръпва нагоре или надолу или се измъква снопа жици който си е дълъг и се работи над отворения багажник- запояват прекъснатите/прегънатите жици .

    Не ходете при льохмани защото моите изглежда ще ги правя отново този път във форумен сервиз или ще си ги правя сам .


    При студена спойка направена от некадърник който си мрази работата ще ви даде отново проблем.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #17

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by KARTaL View Post
    Този гумен маркуч сваля ли се по някакъв начин или се къса за да се види къде е прекъснато? Как стават нещата?
    Отдавна съм писал за това. По този начин става бързо, евтино и безпроблемно. Годините го потвърдиха.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=87837
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •