Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Сваляне облегалка за глава

  1. #16
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Обърнете внимание на т.1 от процедурата (издърпване назад и нагоре) преди въртенето на шиповете. Явно има строго определено положение при което могат да се въртят.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #17

    Default

    Назад и нагоре не променя нищо, пробвал съм. Напред-назад са неподвижни, вдигат се нагоре, спират и толкова. Този който е писал инструкцията според мен е сменил местата на позиция едно и две. Първо е завъртането, а после показва как се вади
    Целта на завъртането е да извади скобата от жлебовете, които определят степените. Ако на някого му се занимава да разглоби облегалката за глава от онези два винта ще се разбере как става.
    Last edited by lordliness; 03-04-2018 at 06:55.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #18
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Е чак пък малоумно било... На кой му е притрябвало да си маха подглавника?

    Приемете ги че са част от седалката. На джулията не може и да си ги поместиш даже:

    Малоумно е човече, едни калъфли не можеш да сложиш на седалките. Жабарска му работа.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #19

    Post

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Малоумно е човече, едни калъфли не можеш да сложиш на седалките. Жабарска му работа.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Шият по поръчка
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    В Е-learn пише, че се сваля, като се завъртят шиповете на около 45 гр и след това се издърпа нагоре:

    Мерси, ще пробвам днес.

    До останалите дето само си чвшат езиците - има друга тема за тази цел. Както и за Джулиата.
    Лорде, не те чета, ма като те гледам си на всяка манджа мерудиа. Комплекси ли избиваш? (не ми отговаряй)

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Мерси, ще пробвам днес.

    До останалите дето само си чвшат езиците - има друга тема за тази цел. Както и за Джулиата.
    Лорде, не те чета, ма като те гледам си на всяка манджа мерудиа. Комплекси ли избиваш? (не ми отговаряй)
    К'ви комплекси бе, само за комплекси дрънкаш, като няма какво да кажеш. Нещо като фикс идея ти е. Ако беше прочел щеше да разбереш. Ама то с възрастта... Неизбежно е. Направи видео да видим как става. Четеш и още как, щото си любопитник. Не ми се прави.
    Няма да се справиш без да ги повредиш.
    И не ми казвай какво да правя и какво не.
    Нямаш капацитета за това.
    Last edited by lordliness; 06-04-2018 at 07:38.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    К'ви комплекси бе, само за комплекси дрънкаш, като няма какво да кажеш. Нещо като фикс идея ти е. Ако беше прочел щеше да разбереш. Ама то с възрастта... Неизбежно е. Направи видео да видим как става. Четеш и още как, щото си любопитник. Не ми се прави.
    Няма да се справиш без да ги повредиш.
    И не ми казвай какво да правя и какво не.
    Нямаш капацитета за това.
    Луд умора няма! А дали има модератор поне да го накара да си почине поне за малко?

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Луд умора няма! А дали има модератор поне да го накара да си почине поне за малко?
    Ся последно четеш или не четеш? Сигурно си наясно, че никой не те взима на сериозно. Всичката ти работа е такава.
    В крайна сметка свали ли облегалката по сбърканите инструкции- прави едно, прави две.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #24

    Default

    Облегалката е свалена. Но най-лесно излезе всичко като ги завъртях на 180 градуса. На 45 градуса няма как да стане, поне за моя модел. На 90 - също трябва да излезе става ясно сега, като гледам устройството. Има два шплента в седалката, които държат оста да не се мърда нагоре и надолу в седалката. В самата облегалка има един пружинен шплент и една насочваща неподвижна шпонка по държача. С отвиването на двете винчета на облегалката не се постига нищо
    При натискане облегалката силно напред оста трябва да може да се завърти и на ръка
    Last edited by Alex_26; 06-04-2018 at 11:31.

  10. #25

    Default

    Снимай де нали имаш телефон.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •