Настъпи времето за тези от вас, които имат желание да карат на писта, да дават газ и то не само направо, а и в завои
Мероприятието ще се проведе на писта Дракон - Калояново на 13 май 2018 г.
Условия за участие.
Срок за записване до 7 май 2018г.
Такса участие за записалите се до 7 май 2018г. И превели парите до тази дата - 40 лв
Юробанк България АД
IBAN: BG 95 BPBI 7940 1085 8544 01
BIC: BPBIBGSF
Сдружение Клуб Алфа Ромео България
Записалите се , след 7 май 2018г. и на място плащат 50 лв и ще карат в случайно сформирани групи.
Дали ще има класове или ще е една генерално класиране ще бъде уточнено в последствие.
Моля, да записвате двете си имена, марката и модела на колата.
Ако максималния брой места не бъдат запълнени от Италиански автомобили ще бъдат допуснати и от други марки, но няма да участват в класиране и награждаване
Класове
- Клас до 2000 cm3, без принудително пълнене
- Клас над 2000 cm3, с принудително пълнене
- Клас Дизел
- Генерално класиране на трите най-бързи коли
Ще публикувам и допълнителни разяснения за тези от вас които не са карали до сега на пистата. А за тези които вече са карали им е до болка познато всичко.
Има ли БЪРЗИ Алфииииии????
Записани
1. Радостин Иванов - Алфа Ромео 147 1.9 jtdm
2. Цветослава Иванова - Алфа Ромео 146 1.9JTD - платил
3. Радослав Христов - Алфа Ромео 146 1.9 jtd - платил
4. Иван Сираков - Alfa Romeo 155 1.8TS - платил
5. Теодор Соколов- Alfa Romeo 145 - платил
6. Росен Димов - Алфа Ромео 156 2.4 Jtd 10V
7. Иво Манев - Алфа Ромео 156 1.9 jtd 8V
8. Любомир Иванов Алфа 156 1.9 16 V - платил
9. Димитър Дачев -alfa romeo 156 2.4 10v
10. Валентин Андреев Lancia Delta Integrale -отпада
11. Илиян Илиев Fiat Coupe Integrale
12. Иван Ангелов - Alfa Romeo 156SW 2.0 JTS -платил
13. Павел Петков - Lancia Delta 2.0 16v - платил
14. Стилиан Куцаров - алфа ромео ГТ 1.9 дизел - платил
15. Николай Кирилов 156 1.9 jtd 8v
16. majed alfa 145
17. Белчо Хаджиев- Алфа 33 -платил
18. Иван Йотов Алфа Ромео 156 2.4 Jtd 20v - платил
19. Димитър Тенов - Alfasud Sprint Veloce 1.7 16v - платил
20. Борис Борисов - Alfa Romeo Sprint 1.7 8V
21. Богомил Апостолов - Алфа 145 1.6 боксер
22. Борис Манчев - 156 1.8 16V
23. Кирил Пандов - Lancia Dedra integrale - платил
24. Михаил Войников Алфа 145 - 1,9 ЖТД - платил
25. Тодор Тодоров - Alfasud Sprint 1.5 8v - платил
26. Йордан Ангелов - Alfa romeo 145 1,6 boxer
27. Боян Гетов - Fiat Punto HGT
28. Борис Цветанов - Алфа Ромео 75 2,0 ТС - платил
29. Петко Писков - ВАЗ 2104 - платил
30. Тодор Василев -Speedmaster - Алфа Ромео 155
31. Ангел Добрев - Алфа Ромео 147 2,0 ТС - платил
32. Симеон Ромео - Алфа Ромео 147 2,0 ТС
33. Кирил Пъхнев - Алфа Ромео 145 1.9jtd 8v - платил
34. Мартин Александров - Алфа Ромео 147 1,9jtdm Q2 - платил
35. Георги Пайчев - Alfa Romeo Gulietta 2,0jtd - платил
36. Антон Енев - Alfa Romeo GT 1,9jtd
37. Калоян Иванов - Alfa 145 1.6 boxer - платил
38. Пламен Маринов - Alfa Romeo 156 2.5 v6
39. Тодор Маринов -Alfa Romeo 156 sw 2.5 v6
40. Галин Димитров - Alfa Romeo 156 sw 2.5 v6
41. Минко Тодоров Фиат Пунто
42. Георги Георгиев - Fiat Brava 1.6 turbo
43. Николай Димитров - Alfa Romeo 156 RWD V6 - платил