Results 1 to 15 of 30

Thread: Въпросче относно интервенции..

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Въпросче относно интервенции..

    Здравейте от известно време колата пуши като смок, особено като включа на задна и е на полусъединител .. в движение докато не прескочи 1500/1600 оборота става чудо зад мен а след това пуши по малко.. ДПФ ми беше светнал преди и по разхода познах че колата си е пуснала регенерация .. излязох на околовръстното и я държах на 3500/4000 оборота .. и така 15/20 минути ... но пушека не изчезна .. под ЕГР има доста прясно масълце .. смених MAP сензора защото беше адски запушен и дори не исках да ходя на диагностика да видя дали работи и в какво стойности ... наскоро се предаде и дебитомера и го откачих иначе колата нямаше сила да тръгне от място със закачен дебитомер ... сега мека си свети но колата върви повече от добре и разхода падна на 10/11 в града ... искам да попитам колко ще излезе комплексно премахване на ЕГР и ДПФ (+ софтуерно) и има ли вариант да се изолира и дебитомера защото като му гледам цената не ми се иска да купувам всяка година дебитомери .. кой от форумните майстори ще препоръчате за тази работа ?

    П.с 159 1.9 jtdm 16v (150)
    Last edited by Niki96; 15-04-2018 at 17:28.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •