Results 1 to 15 of 16

Thread: Качествени свещи

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Качествени свещи

    колеги,дайте ми някой хувави свещи за тс на газ....с по топло число или по студено...нз как се гледат там,
    само да не са тея на бош (за никъв ч*п не стават на газ)
    п.с. >>оригинални знам как да си поръчам но не ми е вариант да дам 200 лв за свещи

  2. #2
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Аз съм на мнение,че е най-добре да се използват свещи каквито е дал производителя. За топлинното число ако сложиш с едно нагоре докато е студена и работи на бензин може да не е много стабилен празния ход и в ниските да е малко мудна. Някъде бях чел една тема за тези неща и бяха добре описани ефектите от промяна на топлинното число.
    Гост това е човек ,който идва да пие кафе а ти изпива всичката ракия

  3. #3

    Default

    колега дори и същото число да са или какво и да е там ...търся некъв вариант между оригиналните и тея на бош (55лв ги купувах)
    мисля имаше некви на Чампион ама не ги знам какви се водеха не намирам и инфо..нещо средно
    и най вече да се държат прилично на газ

  4. #4

    Default

    Два са вариантите - НГК платинум или Денсо иридиум.

    150 лева излизат 8 свещи.

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=92095

  5. #5

    Default

    Аз съм с Дензо иридиум и двата вида свещи. Има и едни други, ама те са много яка цифра и в Бг ги няма

  6. #6

    Default

    Дензо IK20 или IU22 ? кои са големите кои малките ? хич не ги чаткам тея свещи
    тея IK20 си ги намерих тънко..само че пише IK20ТТ > същите ли са или са друг модел

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •