Results 1 to 5 of 5

Thread: Алфа 147 GTD - проблем с навигацията

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Видин
    Posts
    1

    Default Алфа 147 GTD - проблем с навигацията

    Здравейте, имам проблем с навигацията. Извадихме я, за да почистим лазера, понеже не четеше СД-та. След като я поставихме отново и я включихме тя започна да се рестартира постоянно. Изписва логото на алфа, понякога дори тръгва радиото, но дотук, след това отново се рестартира . Ще бъда много благодарна, ако ми дадете съвет на какво може да се дължи.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Silviai View Post
    Здравейте, имам проблем с навигацията. Извадихме я, за да почистим лазера, понеже не четеше СД-та. След като я поставихме отново и я включихме тя започна да се рестартира постоянно. Изписва логото на алфа, понякога дори тръгва радиото, но дотук, след това отново се рестартира . Ще бъда много благодарна, ако ми дадете съвет на какво може да се дължи.
    Защипали сте някой бутон при затварянето (на първо четене)

  3. #3

    Default

    Или сте разлели течността и върху платката...

    Бих Ви препоръчал Стемарк: http://stemark.net/servizni_uslugi.php

    Преди години те разкодираха компа на 166-ците и го отключваха.

    Предполагам ще свършат работа.Във всеки случай разполагат с техниката да го направят.

    На мен така преди години при "самопочистване" на лаптопа със медицински спирт започна един безкраен рестарт.Занесох им го и за ден и половина го оправиха - казаха, че това с което е чистен е било воден разтвор на спирт, а не 100% чист спирт...

    От тогава имам ли проблем нося при тях, защото много нещастни имитатори на електронни техници се появиха, някои дори не могат да замерят че зарядното не работи и "искат" да се упражняват и върху лаптопа...

    Обадете им се попитайте ги по телефона, пък след това решавайте.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Или сте разлели течността и върху платката...

    Бих Ви препоръчал Стемарк: http://stemark.net/servizni_uslugi.php

    Преди години те разкодираха компа на 166-ците и го отключваха.

    Предполагам ще свършат работа.Във всеки случай разполагат с техниката да го направят.

    На мен така преди години при "самопочистване" на лаптопа със медицински спирт започна един безкраен рестарт.Занесох им го и за ден и половина го оправиха - казаха, че това с което е чистен е било воден разтвор на спирт, а не 100% чист спирт...

    От тогава имам ли проблем нося при тях, защото много нещастни имитатори на електронни техници се появиха, някои дори не могат да замерят че зарядното не работи и "искат" да се упражняват и върху лаптопа...

    Обадете им се попитайте ги по телефона, пък след това решавайте.
    Само за сведение - медицинският спирт е 70% и не става за почистване

  5. #5

    Default

    Даааааа, за това се ползва изопропанол .
    Former Alfa owner.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •