Results 1 to 4 of 4

Thread: Проблем с фабрично дистанционно на 156 спортвагон

  1. #1
    mad lover Sveteza's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    13

    Default Проблем с фабрично дистанционно на 156 спортвагон

    Здравейте, от известно време ключът ми на алфата отказа да отключва, както вратите, така и багажника. Ключът е с двата бутона. Първото за което се сетих е батерия... два пъти даже я сменях с чисто нови, отпред диода си пресветва, но реакция от автомобила никаква. Отидох на ключар, тестваха ми ключа и се каза, че ключът си излъчва нормално, т.е. не е проблема там. Сега някой може ли да ми каже къде точно се намира приемащият модул, разбрах, че е някъде под жабката, тъй като колата ми била 2001г. Много ще съм благодарен ако ми качите снимка на туй чудо, за да знам какво да търся ...
    Алфа Ромео 156 SW, 1.8, 16V, TS + ГИ

  2. #2
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    На спортвагона модула за централното е зад дясната кора във багажника.Кората под дясното "чекмедже".
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by lubo_red View Post
    На спортвагона модула за централното е зад дясната кора във багажника.Кората под дясното "чекмедже".
    Ключарите имаt апаратура за да засекат дали дистанционното излъчва - не говоря за транспондера вътре. Те излъчват обикновено на около 433кHz
    Поне тези от SOS
    Last edited by Alex_26; 29-04-2018 at 10:54.

  4. #4
    mad lover Sveteza's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    13

    Default

    Благодаря за отговорите, оказа се, че е комфорт-модула, смени се, вече всичко си работи, както трябва
    Алфа Ромео 156 SW, 1.8, 16V, TS + ГИ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •