Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Обратна съвместимост на волани / седалки

  1. #16
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    От Делта 2-ра серия е салонът, само че. Не от Дедра. Ето това е: https://www.google.bg/search?q=lanci...KUbG75tCkD2kM:

    Аз честно казано доста италианки съм пробвал до сега и на неудобен салон не съм се натъквал. Но си зависи от човека и предпочитанията де. Щото има по-едрички хора, на които не им е комфортно в такова Рекаро и ги ръби.

    Иначе имам салон от старата ми 146, който е почти без никакви забележки и се нуждае само от едно пране, че си прашлясва на село. Ако имаш интерес пиши ще се разберем за цена на мен и без друго не ми трябва, но имай предвид, че е от сивите плюшени от боксерите 95-96 г.


    Много благодаря за предложението, ама след като видях това якото Рекаро ми се иска да си намеря такова, та дори и само за отпред. Много удобно ми изглежда, а аз много обичам салони с по-голяма странична опора. Защото като се поотпусна с Ti-ката предполагам ще си я карам подобаващо бързо в завоите. Единствените ми опасения са, че няма да намеря подобно салонче много лесно
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  2. #17
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Това Рекаро точно е уникално. Като седнеш и те обхваща отвсякъде, удобно, бе голям кеф. За визията въобще не коментирам - без да казвам силна дума това е един от най-красивите салони за лек автомобил въобще. Отдавна да съм боднал такова ако не държах интериора да си ми е заводски.

    Иначе може и да ти отнеме време, защото са редки сравнително, но си струва да потърсиш. Като жокер мога да ти кажа от кои точно коли да го търсиш. Категорично Ланча Делта 2-ра серия с 4-ри врати (освен ако не искаш да преправяш релси, макар че за този салон си струва ), като модификациите са следните:
    -2.0 Turbo
    -2.0 16v
    -1.8 16v V.V.T.
    , като при последните 2 е според нивото на оборудване, но се срещат. Това за 4-вратите. При 2-вратите съм го срещал дори и на turbodiesel.
    Успех с търсенето!
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  3. #18
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by bobi1997 View Post
    Това Рекаро точно е уникално. Като седнеш и те обхваща отвсякъде, удобно, бе голям кеф. За визията въобще не коментирам - без да казвам силна дума това е един от най-красивите салони за лек автомобил въобще. Отдавна да съм боднал такова ако не държах интериора да си ми е заводски.

    Иначе може и да ти отнеме време, защото са редки сравнително, но си струва да потърсиш. Като жокер мога да ти кажа от кои точно коли да го търсиш. Категорично Ланча Делта 2-ра серия с 4-ри врати (освен ако не искаш да преправяш релси, макар че за този салон си струва ), като модификациите са следните:
    -2.0 Turbo
    -2.0 16v
    -1.8 16v V.V.T.
    , като при последните 2 е според нивото на оборудване, но се срещат. Това за 4-вратите. При 2-вратите съм го срещал дори и на turbodiesel.
    Успех с търсенето!
    Много благодаря, както и за подробната информация
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  4. #19

    Default

    Здравейте,

    Като изчетох набързо темата стигнахте от волани до седалки и Ланчии. Аз си смених ръчлетата на чистачките и мигачите от една Делта, че светат.
    Въпроса ми е седалките от GTV да ли ша станат на 145?
    И не разбрах за 145ца какви волани стават в крайна сметка?
    Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark 16V, 2000

  5. #20

    Default

    Проверено,
    волан от 156-ца на 145, plug and play, не става.
    Трябват маймуджолъци.

    Благодаря за вниманието
    Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark 16V, 2000

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •