Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 211 to 216 of 216

Thread: Намират ли се вече по-евтини носачи ?

Не го приемай като заяждане, но математически е невъзможно. Просто не стига време.

Алфист идеалист ecotronic's Avatar

Ако ставаше с гледане, кучето щеше да е месар

159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

БКАР Бобби's Avatar

Заебете го пит стопа на F-1....аз съм сменял спукана гума за над три часа в добра компания и каса бира, та в тоя ред на мисли ме интересува не времето на ремонта, а качеството както на частите, така и на труда... да се върнем на темата....
    Ето какво ми дават за качествени долни носачи без остъпка....
    489.00 JT___06 Носач - R 1 407.50 лв.
    489.00 JT___07 Носач - L 1 407.50 лв.
    Някой интересувал ли се е от оторозираните дилари...?...те май вече са два....типично за България....
    Нека да коментираме цена - качество, а не на кой, колко му е по голям, за колко време му става и кога спада...)
    Last edited by Бобби; 04-10-2020 at 18:08.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Запален алфист alfa156jtd's Avatar

Един съвет,изпробвано в годините,когато сменяте носачи,беалети,където има маншон,пълните го с двигателно масло,раздвижвате го добре докато отиде масло около ябълковидния болт,затваряте и забравяте за този проблем.Успех на всички.
    Алфа Ромео 159 1.9 jtdm

Старши алфист flipz's Avatar

Quote Originally Posted by alfa156jtd View Post
    Един съвет,изпробвано в годините,когато сменяте носачи,беалети,където има маншон,пълните го с двигателно масло,раздвижвате го добре докато отиде масло около ябълковидния болт,затваряте и забравяте за този проблем.Успех на всички.
    Не че нещо се заяждам, но не ми стана ясно за кой проблем забравям?
    Аз като сменя носачите и забравям за проблема .. ако се има предвид разбит шарнир.
    В маншоните на носачите има грес .. проверявал съм лично на носачите на старата ми кола. - 'един приятел ме съветва да ги напълня с грес -защото уж нямало' ами пълни си бяха
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

Quote Originally Posted by flipz View Post
    Не че нещо се заяждам, но не ми стана ясно за кой проблем забравям?
    Аз като сменя носачите и забравям за проблема .. ако се има предвид разбит шарнир.
    В маншоните на носачите има грес .. проверявал съм лично на носачите на старата ми кола. - 'един приятел ме съветва да ги напълня с грес -защото уж нямало' ами пълни си бяха
    Аз съм гледал такива шарнири пълни с грес и с годините тя изсъхва и излиза настрани. Обаче като и сложиш нещо течно се размеква и влиза навътре, може и някакъв спрей да се пръсне, важно е да се втечни

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415