Здравейте, стар фен съм на италиянките. Имал съм 2 браво-та едното умря геройски след 7 годишна битка без особени ремонти...второто браво още се кара вече 5-а година само с един сменен дебитомер...супер здрав катър по окачването нищо не е сменяно а редовно го ползвам например като си правя ремонт да изхвърлям строителни отпадъци...минавам през шахти и бордюри по черни пътища се кара на 4-та и кучето е здраво и си е здраво. Така след това си взех една Alfa 159 SW, на която само капачките на вентилите на джантите не съм сменил. Всичко се разпада по тая кола. Имам чувството, че е взривявана в някой американски екшън филм и после е лепена със смес от брашно и вода. Преди 2 години като я купих и след като смених всичко по окачването(около 70%) сега цялата предница и пред скъсване. Чуват се такива звуци(като звуковите вълни преди земетресението в Перник през 2012-а година). Цялата подскача все едно е на батут, носачите скърцат като стара мотриса от трамвайното депо, по задното окачване като подскочи колата имам чувството че задния мост се отделя от шасито. Благодаря за търпението, а сега към въпроса:

Намирал ли се някъде вече части, по окачването които не струват колкото силов тунинг на Nissan GTR. Последния път смених един носач за 490 лева и от тогава имам синусова тахикардия и пия хапчета за сърце. Моля помогнете с опит ако пак дам 500 лева за носач и 10 000 за амортисьори тампони ще почина. Моля помогнете !