Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 259

Thread: Намират ли се вече по-евтини носачи ?

  1. #76

    Default

    -малкото щото боята ми е колкото половин средностатистическа 159ка в пари...
    Е, ама "разнищи" я тази боя де -откъде, как, защо, колко, може и нас да ни е интересна?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #77

    Default

    Само МерСедес може да издържи еднъ Алфъ бойъ върху ламаринитйе си.
    Малийй.

  3. #78
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Доста алфисти оборудвах с "поръчкова боя" на джантите, значи вече могат да си вдигнат стандарта на живот
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 29-05-2018 at 14:35.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  4. #79
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    50

    Default

    Значи момчета мислих мислих и най-разумното е да продавам тая Алфа и да си купя друга и да си я карам с кеф. Щото вижте ся не се шегувам от цяла България моята е най-дефектна на всички вас са ви ОК Алфите и си сменяте само маслата което по пътя на логиката означава че из България няма кочини като моята никъде ! Което означава, че проблема ще ми се решикато махна моята и си взема същата. Вярна ли ми е логиката ? Моля за съвети? Благодаря предварително.

  5. #80
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by mitkosoft View Post
    Значи момчета мислих мислих и най-разумното е да продавам тая Алфа и да си купя друга и да си я карам с кеф. Щото вижте ся не се шегувам от цяла България моята е най-дефектна на всички вас са ви ОК Алфите и си сменяте само маслата което по пътя на логиката означава че из България няма кочини като моята никъде ! Което означава, че проблема ще ми се решикато махна моята и си взема същата. Вярна ли ми е логиката ? Моля за съвети? Благодаря предварително.
    Споко, мен от Ауто Италия Бургас, ми дадоха уверения за кола купувана чисто нова при тях и прочее и се изе*аха с мен, ти си тръгнал за твоята да се притесняваш.
    Да, колата е на късмет, ако те кефи модела - продавай и вземай отново нещо по-запазено и добро, поне вече ще си захитрял и ще знаеш за какво да внимаваш.

    P.S. Като какзвам че в Ауто Италия - БУРГАС се изе*аха с мен имам в предвид, че нарочно скриха факти за колата от мен. Които ако ги знаех нямаше да я купя. И които по-късно сам оправях. Ама живи и здрави да са, халал да са им и парите и нервите ми. Амин.
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  6. #81

    Default

    Quote Originally Posted by mitkosoft View Post
    Значи момчета мислих мислих и най-разумното е да продавам тая Алфа и да си купя друга и да си я карам с кеф. Щото вижте ся не се шегувам от цяла България моята е най-дефектна на всички вас са ви ОК Алфите и си сменяте само маслата което по пътя на логиката означава че из България няма кочини като моята никъде ! Което означава, че проблема ще ми се решикато махна моята и си взема същата. Вярна ли ми е логиката ? Моля за съвети? Благодаря предварително.
    Проблема е че много я караш. Ако и правиш по 2-3000 км на година ще забравиш за ремонти години напред. Ако ти се налага да караш повече си купи поне още две 159. Ще им правиш пак по 3000 годишно и няма да се чупят после ще напишеш гордо имам три 159 и за три години нито една не се счупи
    Last edited by lordliness; 30-05-2018 at 03:53.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #82
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Вярваш ли си?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  8. #83
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Проблема е че много я караш. Ако и правиш по 2-3000 км на година ще забравиш за ремонти години напред. Ако ти се налага да караш повече си купи поне още две 159. Ще им правиш пак по 3000 годишно и няма да се чупят после ще напишеш гордо имам три 159 и за три години нито една не се счупи
    То по твоята логика излиза, че всички 159-ки на по 300-500 хиляди км., които масово се внасят тук, не са излизали от сервизите по Италия!?Как ли са ги навъртели тези километри?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  9. #84

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    То по твоята логика излиза, че всички 159-ки на по 300-500 хиляди км., които масово се внасят тук, не са излизали от сервизите по Италия!?Как ли са ги навъртели тези километри?
    Ами карах 159, почти нова, лъскава , с удоволствие бих си я паркирал в хола... да си я гледам, та карах 159 когато ти си я гледал на картинка, както сега гледаш Джулия.
    После си купих 166, по стара, на повече километри и в пъти по евтина, много добра кола, несравнима. От друга страна, тези алфи(всички) , не е много много нормално докато си караш постоянно да слухтиш дали нещо тропа и скърца и да се чудиш като тръгнеш на някъде дали ще стигнеш сам или ще продължиш с пътна помощ. Иначе както казах стават за къси преходи и малко км.годишно. А пък като са по новички е нормално да не се развалят много и да стигат зашеметяващите 200, 300к
    Това е световен имидж на марката, не е откритие на някой тук. Ама има някакви хора на които им харесва и си ги караме. Е развиваме слух като хрътки и едната ръка постоянно е на потециометъра на радиото.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #85

    Default

    На мен това малко ме дразни в 159 , че има постоянен шум в купето от скърцане на пластмаси или корите

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  11. #86

    Default

    Quote Originally Posted by Calm&Relax View Post
    Слабо ме интересува какъв курник караш. Както не би трябвало да те интересува и моя. Мунчо, не знам какви картинки гледаш и какво имаш в хола, аз Алфа съм карал 1991. А съм се регистрирал тук точно защото имам Алфа, както съм се регистрирал и в МБ форум(имал съм 3), Ауди(4), Фолксваген(5) и Рено(1). Не ходя там обаче да им обяснявам какви кошове карат, защото аз видиш ли съм надраснал техните дараци и съм открил върха на сладоледа.
    Разбрах, ти си чичка, към пенсия, който се казва Мунчо и го е хванала кризата на средната възраст.Правилно ли съм разбрал? Възрастните хора трябва да са възпитани и учтиви, не да се държат като пубертети. Боли ме осветителното тяло какво си имал. Къде си се регистрирал и дали пишеш с два пръста на клавиатурата. Като не те закачат не се бутай между шамарите. Първо ме питаш какво карам, после ми казваш че не те интересува, вече не помниш ли?
    Last edited by lordliness; 03-06-2018 at 10:31.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #87
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Отивам за патлачки и семки.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #88
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ами карах 159, почти нова, лъскава , с удоволствие бих си я паркирал в хола... да си я гледам, та карах 159 когато ти си я гледал на картинка, както сега гледаш Джулия.
    После си купих 166, по стара, на повече километри и в пъти по евтина, много добра кола, несравнима. От друга страна, тези алфи(всички) , не е много много нормално докато си караш постоянно да слухтиш дали нещо тропа и скърца и да се чудиш като тръгнеш на някъде дали ще стигнеш сам или ще продължиш с пътна помощ. Иначе както казах стават за къси преходи и малко км.годишно. А пък като са по новички е нормално да не се развалят много и да стигат зашеметяващите 200, 300к
    Това е световен имидж на марката, не е откритие на някой тук. Ама има някакви хора на които им харесва и си ги караме. Е развиваме слух като хрътки и едната ръка постоянно е на потециометъра на радиото.
    Явно карам някъква друга 159-ка!?Седма година карам Алфи и никога не съм се чудил дали ще стигна за където съм тръгнал, както и - никога не ме е оставяла на пътя, както 156-цата, така и 159-ката.За пет години и половина направих доста ремонти по 156-цата, но все неща, които се им идва времето рано или късно- съединител, маховик, стартер, носачи и др. подобни.Откакто се качих на 159-ката- е, направо се "родих", вече почти две години нищо не съм пипал и нито нещо чука, скърца и т.н!В дори в нея се чувствам някък по-сигурно и изобщо нямам притиснение, дали ще стигна за където съм тръгнал- все пак е семейна кола, и возя семейството.След като е толкова здрава тази 166-ца, защо имаш безброй теми за ремонтите които си и правил?Или си намираш занимание в свободното време?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  14. #89

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Явно карам някъква друга 159-ка!?Седма година карам Алфи и никога не съм се чудил дали ще стигна за където съм тръгнал, както и - никога не ме е оставяла на пътя, както 156-цата, така и 159-ката.За пет години и половина направих доста ремонти по 156-цата, но все неща, които се им идва времето рано или късно- съединител, маховик, стартер, носачи и др. подобни.Откакто се качих на 159-ката- е, направо се "родих", вече почти две години нищо не съм пипал и нито нещо чука, скърца и т.н!В дори в нея се чувствам някък по-сигурно и изобщо нямам притиснение, дали ще стигна за където съм тръгнал- все пак е семейна кола, и возя семейството.След като е толкова здрава тази 166-ца, защо имаш безброй теми за ремонтите които си и правил?Или си намираш занимание в свободното време?
    Искам да е винаги перфектна 166. Повечето неща, които съм правил са дреболии или такива, които са остарели с времето и трябва да се оправят. Все пак е почти 20годишна. Иначе когато я купих също я карах поне 3-4 години без да правя нищо по нея. Но с тези турбини на много километри си е притеснително да си далеч от дома
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #90
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Искам да е винаги перфектна 166. Повечето неща, които съм правил са дреболии или такива, които са остарели с времето и трябва да се оправят. Все пак е почти 20годишна. Иначе когато я купих също я карах поне 3-4 години без да правя нищо по нея. Но с тези турбини на много километри си е притеснително да си далеч от дома
    Е, да и аз гледам да всичко да е наред, и всички консумативи да са сменени - дори профилактично.

    Явно е знак от съдбата - снимки от преди 5-минути, прибирайки се към дома
    Явно не може да се разчита и на "железния" голф от ВАГ групата
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMAG0221.jpg   IMAG0223.jpg   IMAG0222.jpg  
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •