Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Съвет за VIN информация

  1. #16
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Искам да кажа че на тези години километрите вече не са показател. Моята е на 250 000 по километраж а ЕКУ то не знае колко са действителните. Но технически е на 6, всичко е изправно и винаги е ремонтирана само с качествени части. Дали е по-лоша от напудрен нов внос пък бил той и на 120 000 реални
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  2. #17

    Default

    Това ни е пределно ясно. И все пак, за който иска да провери, сайта е много по-достоверен от която и да е напечатана и подпечатана сервизна книжка в някоя горублянска караванка, особено след като от скоро показва и исторически данни, не само последните.



  3. #18

    Default

    Това с поддържаната кола на 6 никой не го оспорва , старата ми алфа беше на 280к от които 160 при мен , и беше 6ца , даже сега на новата която я взех на 228 и като смених маслото ( старото сигурно беше поне на 30 40к супер черно) и новото веднага стана черно още при запалването и се чудя дали да не го сменям пак след 1000 2000 , докато на старата ми ставаше черно след 2 3к.Та всичко е до поддръжката ,но пък виждаш и знаеш реалните километри на колата и дали са те излъгали при продажбата....Съответно тези алфи вече ги знаем на изуст и знаейки километрите можеш да се подготвиш примерно да ревизираш няой компоненти които имат определен живот като години или километри.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  4. #19
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Пловдив
    Posts
    1

    Default

    Здравей,колега.Как точно провери информацията за колата?Имам италианския номер.Трябва ли регистрация?

  5. #20

    Default

    Пробвах да проверя (едната ми е от Италия и имам номерата, както и талона италианския).
    Излизат ми само кога е влизала на прегледи, като датите съвпадат с тези от талона, които си ги има вписани и там - до 2016. 2017 я взех аз, но тук си е регистрирана вече, въпреки, че си пазя документите.

    За километри не пише, само за дати и то през 2 години, което и по талон е така.

    Викам ще разбера километрите, които далеч не са 146К (според километража), ама не - само дати ми излизат.

    Въпреки, че няма особено значение, важна е поддръжката, частите, майстора, грижата, дори управлението и терена в/у който се упражнява то. Другото са цифри.

    Тази втората си я вземах от тук на 220К според километраж, реално не знам има ли начин да се провери?
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •