Results 1 to 9 of 9

Thread: Избор на въздушен филтър

  1. #1
    започва да се пристрастява petio26's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    31

    Default Избор на въздушен филтър

    Знам, че трябва внимателно да избирам въздушен филтър за колата, така че да има оптимално подаване на въздух към двигателя. Затова този път съм решил да подбирам по-внимателно, а не да избирам междудругото. Коя е най-добрата марка за въздушния филтри според мен, знам, че всеки има различно мнение по въпроса, но ми е интересно дали ще достигнем до единодушно мнение/

  2. #2
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Не знам коя е най-добрата марка, мога да ти споделя малко от личния си опит. На 3 обслужвания карах с WIX - среден клас, полски са, не съм имал ядове. Сега нарочно сложих малко по-висок клас - MANN, но поне до момента не виждам разлика, едва ли и ще видя за напред. Моят съвет е - слагай някакъв среден клас, недей да се охарчваш излишно за разни марки, поне не и с въздушния.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  3. #3

    Default

    Аз съм с BMC inbox понеже ми изпадна евтино, но също не съм усетил разлика.
    '03 156 JTD 115 Sportwagon facelift
    EGR off, cat off, remap, BMC inbox

  4. #4

    Default

    Аз съм с TRUE AIR Performance филтър и ми вдигна мощността с около 20 коня, много съм доволен.
    Former Alfa owner.

  5. #5

    Default

    Аз си взех на BOSCH, попаднаха ми на изгодна цена в https://maxcar.bg/avtochasti . За първи път си взимам на тази марка и съм доволен. Преди бях с MANN-FILTER и те са добри, но ако взимам пак, ще взема на BOSCH.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Аз съм с TRUE AIR Performance филтър и ми вдигна мощността с около 20 коня, много съм доволен.
    Точно такъв отговор заслужава поредната рекламна тема.



  7. #7

    Default

    Рекламна тема? Хайде да постнеш линк към филтъра да видим рекламата.
    Former Alfa owner.

  8. #8

    Default

    Линк има над моя пост. Доскоро се ограничаваха в "общи приказки", вече явно налазват и другите раздели



  9. #9
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Аз съм с TRUE AIR Performance филтър и ми вдигна мощността с около 20 коня, много съм доволен.
    Това не е нищо, аз карам с турбонатор и си вземам филтри от леФче. Мощността е с 70коня отгоре
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •