Results 1 to 15 of 21

Thread: Замерване на дебитомер

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Замерване на дебитомер

    Може ли малко помощ за замерването на дебитомер с мултицет .. какви стойности трябва да дава .. на първия ПИН си показва 13.24 (предполагам е захранващ) при третия показваше 3.24 (пик) 3.04 и падаше при подаване на газ до 3.00 .. (без натоварване) мерено на 20 V .. както и на четвъртия мисля (дано не съм сбъркал) на втори е празно (0.01) малко помощ как да го замеря правилно и какви стойности трябва да даде? Искам да разбера състоянието му ... днес отворих ЕГР и го раздвижих .. и черния пушек намаля драстично но искам да разбера състоянието на дебитомера , че карах известно време без него тъй като при палене зимата .. колата само работи на 900 оборота и въобще не реагираше като и дам газ .. чак след минута качваше до 1000/1200 и така в продължение на минута време докато не се изфорсира с помощта на турбото (от 13000) и вече се стабилизираше и отговаряше на педала .. но като го откачих светна чека но колата тръгна повече от добре ... сега след раздвижването на ЕГР дори със закачен дебитомер колата върви много добре и изчезна трудно палене с бял пушек
    П.с колата е 159 1.9 jtdm 150 2006 .. дебитомера е с 4 пина ... с код 0 281 002 618 поне това ми се вижда
    Last edited by Niki96; 27-05-2018 at 23:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •