Results 1 to 15 of 107

Thread: За правещите бизнес или имащи финансови отношения с Радо от Поморие.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default За правещите бизнес или имащи финансови отношения с Радо от Поморие.

    По принцип знам че от такива теми страда и потърпевшия, щото когато се стигне до нещо такова между двама души който се познават от доста хора във форума, невинаги мненията клонят еднакво.....но пък вече ми дойде до гуша, а и от доста време стигнах до извода че всеки трябва да носи отговорност за грешките който е допуснал умишлено.
    В началото на май месец, продадох на Радо от Поморие, спортните валове за 2.0ТС който исках да си слагам на моя ТС, но се отказах - от тази обява - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58409
    Понеже цената беше твърда - 1200 лв, той долетя от Поморие, плати 500лв и се разбрахме седмицата преди Тракдея да ми прати някак си останалите 700........щял да ги слага на брачед си, или нещо такова, както се оказа впоследствие, не му е брачед, а някой си Боби, Боян от Бургас, с двойка ТС.....естествено той му ги е платил веднага.......или поне до седмица доколкото разбрах.........
    След това уговорката се промени за Тракдея, Радо щял да мине уж там, да кара и да ми ги плати на място останалите.......нищо подобно не стана, не се появи......
    Понеже от тоя момент нататък на мен ми светна червената лампа за постоянно(тя примига още като разбрах как ще стане плащането, ама викам си айде, знаем се от доста време), започнах ежедневно звънене по телефона с въпроси за това кога ще даде и останалите 700 лева, щото 700 лева са си една хубава сума.......
    И оттук нататък се почнаха яките лъжи и мотане.......на 25.05 ми писа СМС че бил в банката, и веднага след това отивал в Еконта да ми пусне парите по запис........понеже нищо такова не последва, бях замотан че някой от следващите 1-2 дена ще ми ги пусне като имал време.......нищо подобно......На 01.06 след като няколко пъти не ми вдига изобщо телефона ми пише СмС че следобед в 16:30 "братовчед" му щял да ми пусне парите, като свършел работа.......
    Отново нищо.....междувременно Радо от Поморие се развява из СФ, ходи по гонки, и ми обяснява че не ми вдигал телефона си щото имал некви проблеми, и прочее......и така допреди 2 седмици, когато в понеделника прецених че е излишно да ме мота ден за ден и да хабя само телефон и да слушам лъжи, му писах смс че повече по телефон и както и да било не желая да го чувам, и че ако до този понеделник(20.06) в 10 сутринта не получа парите си по еконт или банкова сметка, която му пратих също по смс, ще чете тема като тази тук.......в понеделника се развъня и понеже както му бях писал нямах никакво желание да го чувам и да бъда лъган наново и отново не вдигнах телефона.......
    С смс ми поиска уж номера пак на банк сметка че стария смс го бил загубил - щял веднага да пусне парите по интернет банкирането си, цитирам дословно смс-а, пазя си ги надлежно всички......това беше в понеделник, днес е петък, никой нищо все още не е пратил.......
    Тва е историята като цяло, чувал съм че име се градяло трудно, а лесно се губело, точно за това искам да направя това известно тук публично, а нека друг да си прецени тая тема колко време ще стои активна, колко време различни хора ще четат това, защото линк към тая тема ще стои и в подписа ми, и въпреки че там има място за други по приятни надписи, това ще стои там дотогава докато не получа 700 кинта.......както казах всеки трябва да носи негативите от умишлените си действия и лъжи.......
    Върху мен предполагам също ще има такива, впредвид че Радо Поморийски е работил с наши тампони, носачи и материали, и кой знае какви ще са приказките му пред тези и други клиенти, но досега въпреки че съм имал издънки в тоя аспект, както всеки такъв има, мисля че с отношение, коректност и разбиране мога да туширам повечето негативи който да възникнат в моята градина от всичко това......
    Оставям настрана факта че Радо от доста време просто е "забравил" че сме му дали ей така на юнашко доверие 2 долни носача, 3 комплекта тампони за горни, и 2 комплекта тампони за стаб щанги......ще е Чудо Божие ако някога видим парите от тях........
    В предвид тематиката на темата не знам дали мястото и е в Общи или Чат, мисля че общите приказки касаещи потребители който са известни в тоя форум и отношението им към тия неща от живота засягат всички в тоя форум който трябва да знаят и да си правят сметката когато влизат във взаимоотношения с въпросното лице, това е и целта й в крайна сметка......ако темата е в противовес на някакви правила, и ако няма начин тия правила да се заобиколят по някакъв начин, с преместване в друг раздел или нещо от сорта, ще намеря друг начин да подържам същата гласност и същия ефект, независимо от всичко.......просто вече ми писна да ме правят на маймуна........може и да не ги видя тия пари, но пък докато не ги видя, тая тема ще се мота из пространството тук, и ще бъде често повдигана......
    А ако случайно някой засегнат реши да вземе мерки - сметката ми в ПИБ - IBAN: BG92FINV91501000100771 или Еконт Стара Загора, централен офис - Николай Димитров

    http://www.polyurethan.me/my/z11.jpg
    http://www.polyurethan.me/my/z22.jpg
    http://www.polyurethan.me/my/z33.jpg

    ПП - не знам защо не могат да се атачват снимки, пише ми This is not a valid image file.!!!
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 25-06-2011 at 11:59.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •