Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 108

Thread: Моят опит със закупуване на автомобил от Радо от Поморие ( Sprintauto сервиз )

  1. #91
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    74

    Default

    Bella : кофти тръпка, но това да се види колата визуално, да не ти допадне и да я вземеш е безобразие.

    Казвам като човек, който си взе 156цата "на магия" без да се кара - нито аз, нито софийският майстор (уж форумен) да я покара, само на диагностика.
    Колата успя да ми скъса нервите накрая. Смяната на съединителя не закъсня, защото кола без да се кара е прекалено голям късмет.

    Та да вземеш нещо, което видимо е пребоядисано нескопосано + не е това, което търсиш...крива работа.

    За съжаление масово (не само тук) трябва да се научиш какво да гледаш, не може да се разчита на никои. Всеки се кълне, че колата е "идеална" и т.н.

    Това "качваш се и караш" става синоним на "УНИКАТ" - да се чете гробница, от която се опитват да се отърват.
    156 Sportwagon 1.9JTD

  2. #92
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Вижте сега...една жена се лъже, за да я вкараш в леглото, ако ме разбирате....ама всичко останало е груба селска проява.....Аз съм се ориентирал към село, знаете ли защо, защото всички тарикати препълниха големите градове и от тях ми се повръща със селските им номера.....думата селско е образно използвана, пак ако ме разберете....да не се засегне някой невинен случайно....
    п.п...така като гледам единият отбор напада, а другият не се защитава....мача се играе на една врата .....или чакат свой съдия...)
    Това го казва некъв,който си продава темпра....пардон 155,и беше посочил едни забележки-незначителни,след което колата му беше на трупчета с 2 багажника части,то не беха цели предници,то кво ли неРазбира се упоменатите ремонти,които незная дали е завършил и от които се е нуждаел автомобила ,не бяха споменати,като забележки в обявата му за продаваната от него кола-погледнете в темата"дъра бъра"в раздел 155 за общи приказки.....Същия тоа тръгнал в други теми,като тази тук да обяснява и дава акъли,кое е коректно и кое не.Думата лицемерие да си я залепи на челото викамИначе в обявата му казва,че чакал още неколко дни и ще вдигал ценатаТова преди да го разколачи тва в двораСега вече предполагам цената ще е нагоре"малко"
    Last edited by ivopifeca; 22-09-2018 at 15:25.

  3. #93
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Такъв е той Бобката ,дърт тарикат дет не ще да се раздели с Темпрата си за без пари.Че има наглостта и да я ремонтира .Са ще набие още пари в нея и ще пее някви още по- безумни цифри за тоя тъп фият.Малий,гледам верно цел багажник части.Че и носачите и накрайниците са кофти марка ,я изкарат десет-петнаесе хиляди ,я не.Аз на таксито секи месец сменям толку от тия,ма поне си трая. Лицемер не,ами лицеметър направо.Кат го видя тъй ше му загрея врата....акъли ша дава той.И вместо да си купи някой трансаксиал,че да му скърцат торсионите в тенекиите под краката,си купува педесе и деветка,абе пълен изрод е,повервай ми ,виждал съм го и на живо,че и пиянде е ,абе с една дума пропаднал тип.
    А педесе и шестицата дето я продаде за сумай ти и пари .....да беше измил мотора и изпрал салона поне,е тъй мръсна я продаде...
    Колкото до Радо,все си мисля ,че за тая история с колата на Бела е добре да драсне два реда и той.
    Last edited by 546; 23-09-2018 at 08:09.

  4. #94

    Default

    За едно не съм съгласен - който е дошъл да я купи не е видял, че е мръсна ли?

    Че то няма пакет "автомобил+мивка". Уважително е да измиеш автомобила си преди продажба, уважително е изобщо и да си поддържаш автомобилите като цяло, дори да не ги караш (както аз не карам 147-цата, защото я продавам, но си я мия, от време на време карам заради акумулатор и т.н.). Но в крайна сметка задължително не е.

    Също така дали я е продал скъпо или не - той си казва цена, а дали купувача е съгласен, дали е висока или ниска, си отговоря купувача. Няма скъпа и евтина кола, има кола която може да си позволиш и кола, която не може да си позволиш. Всеки според доходите си. Примерно аз 159 не мога да си позволя, мога 156 или 147 и такива имам. За някои и моите 1500 лв. са много дето ги искам, друг колега ми вика "ми ти направо я подаряваш", трети вика "нормално" - мнения колко числеността на народа. Всеки си има свое възприятие за "много" и "малко". За мен 10К може и да са много, ама комшията кара S клас 2014 г. и за него под 20К за автомобил е малко, дори смешно. Всеки с възможностите и възприятията си, все пак.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  5. #95
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    Това го казва некъв,който си продава темпра....пардон 155,и беше посочил едни забележки-незначителни,след което колата му беше на трупчета с 2 багажника части,то не беха цели предници,то кво ли неРазбира се упоменатите ремонти,които незная дали е завършил и от които се е нуждаел автомобила ,не бяха споменати,като забележки в обявата му за продаваната от него кола-погледнете в темата"дъра бъра"в раздел 155 за общи приказки.....Същия тоа тръгнал в други теми,като тази тук да обяснява и дава акъли,кое е коректно и кое не.Думата лицемерие да си я залепи на челото викамИначе в обявата му казва,че чакал още неколко дни и ще вдигал ценатаТова преди да го разколачи тва в двораСега вече предполагам цената ще е нагоре"малко"
    Да не съм ти създал някакъв комплекс та ме преследваш във всяка тема в форума като ловджия диво прасе и не можеш да ме отстреляш....а сега започна да стреляш в нищото, като някой екстрасенс по кабелна телевизия.....
    За да кажеш на някой лицемер, според мен би трябвало да познаваш човека реално, да си имал вземане давне с него и т.н.....Но ние с теб изобщо не се познаваме, не сме контактували реално, а ти като някой свръх гадател определяш нещата виртуално......
    Относно 155-та съм я пуснал в продажба точно преди две години....ето ти и обявата за доказателство.....http://clubalfaromeo.com/forum/showt...984.......през това време до сега, колата не седи на едно място, а се кара от дъщеря ми всеки ден.....така, че съвсем нормално е да сменя окачването след две години...едно на ръка, че се кара от млад шофьор, и по важно, че е кара детето ми.....никога не съм правил компромис с техническото състояние на автомобилите си.....това може да го потвърдят тези който ме познават реално мен и автомобилите ми, и в сервиза където ги обслужвам....ама ти си гадаеш и за пореден път говориш без покритие.....както и да е....може да кажеш едно извинявай за думата "лицемер".....не, че е от значение, защото виртуално и то от непознати не се засягам......и още нещо, за 10 години в тоя форум съм продал четири автомобила и никой от купувачите не казал пис...та е излишно да ме включваш в тая тема.....мнения и съвети са като задника...всеки го има, ама да набеждаваш, без да знаеш, или малко да си запознат е.......а бе граничи с един вид злоба, която те яде от вътре и не е на добре.....бъди позитивен, усмихнат, дай бакшиш за добре свършена работа, и ще се чувстваш по добре...негатива ти носи проблем, вярата и любовта към нещо ти носи успех.....е пак давам съвети, не задължавам никой да ме слуша, но няма как да ти дам темпрата(155-та) за хиляда лева( колкото са в момента на пазара), просто ми е сантимент, за който съм се грижил дълги години...по едно време имаше интерес към нея, но дори не дойде да я видиш.....а сега говориш врели не кипели.......пак ти казвам, като в една друга тема с здраве.....

    ---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Такъв е той Бобката ,дърт тарикат дет не ще да се раздели с Темпрата си за без пари.Че има наглостта и да я ремонтира .Са ще набие още пари в нея и ще пее някви още по- безумни цифри за тоя тъп фият.Малий,гледам верно цел багажник части.Че и носачите и накрайниците са кофти марка ,я изкарат десет-петнаесе хиляди ,я не.Аз на таксито секи месец сменям толку от тия,ма поне си трая. Лицемер не,ами лицеметър направо.Кат го видя тъй ше му загрея врата....акъли ша дава той.И вместо да си купи някой трансаксиал,че да му скърцат торсионите в тенекиите под краката,си купува педесе и деветка,абе пълен изрод е,повервай ми ,виждал съм го и на живо,че и пиянде е ,абе с една дума пропаднал тип.
    А педесе и шестицата дето я продаде за сумай ти и пари .....да беше измил мотора и изпрал салона поне,е тъй мръсна я продаде...
    Колкото до Радо,все си мисля ,че за тая история с колата на Бела е добре да драсне два реда и той.
    ))...тебе ще те цаня за пиар някой ден, ако имам възможност да ти давам заплата, жалко е, че някой не разбират от хумор, като теб.......но за сега мога да съм ти подчинен, ако ми намериш квартира и топла храна във Варна, защото в София ми се повръща....
    Last edited by Бобби; 26-09-2018 at 01:23.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #96
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Тва ПИАР, ако го разбираш като съкращение на "ПИещ АРманяк" ,баш аз съм Човека. Че и таман Жаното ми свършва.
    А като отваряш дума за стрелба- те ти кво е изтръскал един световно известен пияница:
    Nothing in life is so exhilarating as to be shot at without result.
    Last edited by 546; 26-09-2018 at 02:47.

  7. #97
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Тва ПИАР, ако го разбираш като съкращение на "ПИещ АРманяк" ,баш аз съм Човека. Че и таман Жаното ми свършва.
    ))...чист айляк съм, нема грижи)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #98
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Дааa бе, гоУЕм мизерник тоя Бобби, беше я измил 156-цата, ама бяха минали вече няколко дни, това са си едни 5-10 лева за евентуален пазарлък - заради автомивката

    И пица нямаше в багажника, язък...
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  9. #99
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Stefo View Post
    Дааa бе, гоУЕм мизерник тоя Бобби, беше я измил 156-цата, ама бяха минали вече няколко дни, това са си едни 5-10 лева за евентуален пазарлък - заради автомивката

    И пица нямаше в багажника, язък...
    Ще ти донеса пица..)...само не казвай, как се разпадна на тръгване от нотариуса, защото ще наскачат едни мой фенове, дето ще трябва да ги храним цял ден....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #100
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    К'ва пица предлагаме тука?
    Упс! Без малко да публикувам неоторизирана реклама.
    Това е идея. Омръзна ми диетата на заргани, трябва разнообразие.
    Та-а-а...е!? Какво предлагаме(чисто информативно)?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #101
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    К'ва пица предлагаме тука?
    Упс! Без малко да публикувам неоторизирана реклама.
    Това е идея. Омръзна ми диетата на заргани, трябва разнообразие.
    Та-а-а...е!? Какво предлагаме(чисто информативно)?
    Кръгла....на парче не предлага ме......)...както и колите ги продаваме цели, не на части, рециклирани няколко пъти, но да не са макети, защото купувачите започват да пискат и вредят на бизнеса...))...е има и някой, който без да са видяли и пробвали стоката пак пискат, ама то е от предубеденост ....

    ---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

    п.п...ебати,сега видях... моят човек пак са го наказали....на мен не ми пречи, той сам си пречи с изказа ....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #102
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Ами сега ? Хубава , нагласена , наточена , ма дали е това за което я представят ?


    ПП: Нещо не можах да кача линка ... в профила на Radostin Ivanov във Фейсбук има 159-ка за 8200лв комби
    Last edited by alfa_romeo_forever; 21-10-2018 at 19:09.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  13. #103
    СТОЙ на място ! Princo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Age
    32
    Posts
    124

    Default

    Абе аз един тъп въпрос да задам ... Тва за Радо спринт ауто в Горубляне ли става въпрос ?
    Now :159 SW JTDm 2.4 Q-Tronic 200 hp + 156 1.9 JTD 2003 115++
    Ex:159 SW 1.9 JTDm 150 hp - The beautiful devil.
    “Be yourself,everyone else is already taken.”

  14. #104
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by Princo View Post
    Абе аз един тъп въпрос да задам ... Тва за Радо спринт ауто в Горубляне ли става въпрос ?
    Да!
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  15. #105
    Запален алфист pironkov66's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    139

    Default

    Карам Алфи от 18 години и желая на такива бездушни боклучета по сервизите като горе споменатите ,защото и аз съм им сърбал попарата да им се връщат техните услуги в троен размер.За повечето мнения че алфата не е кола са виновни точно такъв тип некадърници дето хем са неграмотни хем ти взимат парите затова.Много внимавайте къде си правите колите колеги,и честита нова година.

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •