Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 108

Thread: Моят опит със закупуване на автомобил от Радо от Поморие ( Sprintauto сервиз )

  1. #1
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default Моят опит със закупуване на автомобил от Радо от Поморие ( Sprintauto сервиз )

    Бях се отказала да споделям историята на своят автомобил закупен от един много известен форумен герой , но реших , че вече е време това да се случи ! Миналата година точно на 1-ви март заедно с мое приятелче тръгнахме за София да огледаме 2 алфи като предварително бях се уговорила с Антон Мурджев от Вентура сервиз който да направи диагностика на място . Антон ми бе препоръчан от Николай - Ферариста от Стара Загора който познавам лично . Отидохме на място , но нито една от двете коли не си заслужаваше парите . Тогава Антон предложи да ни покаже кола на негов приятел който имал бил една 159-ка . Принципно тази кола не отговаряше на онова което исках и търсех , но реших така и така сме там да я погледнем . Оказа се, че автомобилът е в сервиза на радо от Поморие или т.н спринт ауто . Колата беше в много добър външен вид с видими забележки по бронята , но продавача радко каза , че просто е била чукната леко при свалянето от автовозът . Също така колата бе цялостно пребоядисана и видимо това не беше извършено качествено . Така или иначе боя кола не кара . Видяхме , тествахме ... Антон закачи колата за около минутка и констатира , че е перфектна . Подтиквана от голямото желание да сложа край на търсенето на кола реших, че ще я взема без значение, че не е с двигателят който исках и няма кожен салон. Цената бе доста над пазарната , но ми бе гарантирано, че се качваш и караш БЕЗ да правиш нищо и с гаранция през следващите 50 000 км. Много държа да отбележа, че имам цялата кореспонденция, документация от сервизи и т.н. от мига на закупуване на колата и съм готова да я предоставя на всеки невярващ. Заплатих скромните 10к за автомобил 2006-та с 1,9 двигател и доста високо ниво на оборудване. Продавача твърдеше през цялото време,че е закупил колата със счупен съединител и махових и е сменил същите с нови. Също така по негови думи автомобилът бе напълно обслужен и БЕЗ забележки твърдеше той през цялото време. Разбира се какво ли бихме могли да разберем ние от една кола която е видимо лъсната, а и се доверявах през цялото време малко или много на Антон защото ми бе препоръчан от много, много сериозен човек който не би ме подвел смятам. Колата бе платена и потеглихме след изкарване на транзитни номера. Още 10 мин след потеглянето стана ясно,че термостатът не работи правилно . От София до Стара Загора не вдигна повече от 50 градуса . Веднага се обадих на радко продавача, но той дори не предложи да поеме този проблем и да подмени за своя сметка термостат на автомобил за който той твърдеше,че НЯМА забележки. Както и да е... смених термостата, а с него и акумулатора . Някой мил човек от спринт ауто явно бе подменил италианският с китайски боклук който почти не зареждаше . Значи не помня за термостат колко, но за него + акумулатора 200 лв още на другия ден след закупуване на кола която по думите на измамника е " качваш се и караш , перфектна е , такава не ми беше попадала до сега " . Както и да е ... както се казва : бял кахър В денят на регистрация на колата до като дремя в кат се разрових в жабката и хоп ... какво да видя ... документи с информация за старите собственици . Сестра ми веднага се обади да разпита за колата, за реалното състояние в което е продадена и т.н. От този момент нататък стана страшно. Собственика никога не е била българка както се твърдеше и колата просто е била със счупен двигател . Помислих , че човека се бърка , защото когато един съединител си замине то човек който не разбира може да реши,че двигателят се е счупил след като не може да се вкара скорост и да се движи колата . Не обърнах внимание на думите му за това . Няколко дни след регистрация минах покрай един съсед който има 4-5 алфи и определено е много в час с тези автомобили . Попита ме от къде съм взела колата и когато му казах реакцията му силно ме притисни + онова което ми сподели от опита си с този човек . Съседът ми веднага звънна на Дани ( момчето което прави софта на колите в този гараж ) и започна да го подпитва за моята кола . Дани не знаеше, че аз съм там и слушам и сподели , че колата е дошла със счупен съединител , маховик и колянов вал ! Правена е веднъж и пак се е строшила . След което радко е закупил цяло дъно и го е подменил . Никой не знае каква част е монтирана и с какво качество е тя . В този момент ми се подкосиха краката При всеки мой опит да разбера истината от радко от спринт ауто той се кълнеше в детето си , майка си и стринка си , че няма лъжа и измама , но не знаеше , че съм в контакт с предните собственици . Уговорих се с Дани по телефона без знанието на радко да отида да закачи колата и да ми каже реалното и състояние . Той ми даде адрес на който трябваше да го чакам , но аз не съм от София и разбрах , че адресът който ми е дал е този на спринт ауто . В Този момент разбрах, че съдействие от него не мога да очаквам . Закачи колата за 1 мин и каза,че е перфектна. За мое нещастие на пътуване към София ми светна лампичка за алтернатор . Но посмях да поема риска да се върна така . Оставих колата ... искам или не отново при радко . След 4 дена си я взех след като радко бе сменил алтернатора ми с рециклиран такъв уж и някаква ролка на обща стойност около 400 лв . След подмяната на алтернатора постоянно ми светеше лампичката на алтернатора . Интересно как "майсторът" радко е пропуснал да забележи закъсаната демпферна шайба която съвсем случайно се намира в непосредствена близост до алтернатор . Седмица след като си взех колата от радко след смяната на алтернатора демпферната шайба се скъса и ме остави на пътя на 100 км от домът ми . За мое щастие и късмет имам добър застрахователен агент който ми бе препоръчал да си направя авто асистенц и така за без парички ми превозих автомобилът с пътна помощ до домът . Чудя се как по дяволите НЕ я забеляза тази закъсана и хлопаща демпферна шайба ?!? Която си е направо набиваща се и още повече, че е сменял до нея алтернатора и е редно да е била забелязана ... странно...
    Според него когато е станал проблема в алтернара е върнало ток и е увредило бодите което аз трябва да намеря, закупя и оставя някой да монтира в моят автомобил .
    Както и да , това не се случи . Преди около 2 месеца алтернатора който сложи радко спря да работи както трябва .. същият този алтернатор за който аз платих преди не повече от 7-8 месеца около 400 лв ... за щастие бях запазила старият оригинален и го изпратих на човек от Пазарджик който го ремонтира срещу " колосалната " сума от 50 левчета !!! Представете си разликата колко е "малка" 50 срещу 400 ... има няма едни 350 лева , а оставям на страна , че тогава тъй като колата бе в София имах и разходи по пътни за да ида да си я прибера и 1 ден загуба и цяла седмица без кола . До къде може да стигне човешката лакомия за някой лев ...
    Дани не коментира нищо повече за моята кола,но в разговор с моят съсед е споделил за всичко което е правено по нея.
    Всичко което разбрах за моята кола закупена прескъпо с уверението , че е от типа качваш се и караш не бе вярно. Съответният търговец се кълнеше,че няма лъжа,няма измама.
    Няколко месеца след като закупих колата ми се разлепиха мигачите. По групите във фейсбук за спукаха от подигравки . При чат с мен продавача потвърди, че мигачите са биле лепени след боята на колата, защото бояджията не е успял да ги свали по нормален начини просто ги е изкормил след което ги е лепил . Няма значение , закупих си и ги подмених . Колата има проблеми при паленето и оборотите след студен старт . Имаме подозрение,че е прекарала някоя вихрова клапа макар, че продавача отричаше това. Проблемът все още не е разрешен , но не ми се пише за това . Обаче интересната находка която открихме бе лепеното със силикон реле за подгревните свещи . Такова "чудо" никой от сервиз не бе виждал до сега. Релето бе отваряно и явно някой се бе опитвал да го ремонтира след което бе залепено с БЯЛ СИЛИКОН . Подменихме го, та то струваше около 50 лв . Как по дяволите може да вземеш 10к за кола и да не ти се дават 50 лв за едно реле , ами термостата, ами акумулатора ... ами .... ?!?
    Преди 3 седмици оставих автомобила за подмяна на предна броня по каско и след като от сервиза свалиха борнята се оказа, че е била лепена на повече от 5-6 места и е била в окаяно състояние . Започвам да се замислям дали освен всичко останало автомобилът ми не е бил размазан, претупано ремонтиран, закърпен и скъпо продаден ?!? Много е вероятно да съм пропуснала нещо , но имам доказателства за всичко което съм написала . Вече се страхувам да влезна в сервиз дори за смяна на масло за да не изскочи нещо друго . През цялото време когато питах търгаша той твърдеше,че колата е перфектна.
    През цялото време през което задавах въпроси или не им беше даван отговор или ми се отговаряше уклончиво и с подигравка , а накрая имаше заплахи за саморазправа , клетви , обиди и т.н. Всичко е съхранено и може да се покаже при желание .

    Какъв е изводът : измамникът продава автомобил с около 3 - 3 500 над пазарната цена , но с гаранция , че всичко е наред по колата , а какво излиза :
    - развален термостат още в деня на покупка
    - умрял акумулатор още на първия ден
    - след 3 месеца измама с алтернатор който вместо да се ремонтира за 50 лв се подменя за 400лв.
    - опит да ме накара да закупя и ново боди тъй като според него моето е повредено от алтернатора старият който бил върнал някакъв си ток и бодито ми било изгоряло от части !!! Всъщност то не е разпознавало евтиният китайски вариант на алтернатор който измамника ми монтира срещу скромните 400 лв вместо да ремонтира моят оригинален срещу 50 лв .
    - кормени мигачи поради некадърност да бъдат свалени по нормален начин , лепени след това със силикон
    - опити за ремонт на реле на подгревните свещи : отваряно , бърникано и лепено с какво ... със СИЛИКОН !!! Аз предлагам да му казваме вече радко - силикона .
    - автомобилът е със сменян колянов вал , един много "лек" ремонт който ми бе спестен като информация и научих от съдружника в лъжи и измами дани . Твърде вероятно е и Антон да е знаел в какво състояние е колата и поради тази причина ме заведе там и я закачи за 1 мин време през което факир да си диагностика не можеш да направиш . Автомобилът който е " качваш се и караш " .
    През цялото време повтарях на въпросният , че за мен е от огромно значение колата да не е с отварян и ремонтиран двигател и да не е блъскана преди това .
    Беше ми гарантирано ( разбира се само устно ) , че това никога не се е случвало .

    Вместо мечтаният автомобил , аз получих един кошмар !

    Можех да замълча още в началото и тихо мълком да я продам на някой тъй като тогава бе доста лъскава ( прясна боя , изпран салон и т.н ) , но сметнах , че не е морално и ако направя това аз ще се превърна в дребното човече радко - силикончето по фамилия измамника .

    Криво ляво с помощта на хора които разбират разрешаваме проблемите на колата която е качваш се и караш и за 1 година до тук ми е легнала на едни нищо и никакви 15к ...
    Така е с колите качваш се и караш закупени от радко .
    Това е качеството му на ремонти .
    На дани не му прави чест , че участва заедно с радко в неговите лъжи .

    Искам да ги попитам тримката " хубавци " :

    Мили " мъже " вие забогатяхте ли с измамата на една жена ?!?
    Вие станахте ли милионери с продажбата на тази гробница на човек който не разбира от автомобили и не е длъжен да го прави , а ви се е доверил ?!?
    Толкова ли я бяхте окъсали за едни 10к ?
    Да бяхте казали "мили" господа да ви ги дам ей така за здраве без да ми натрисате тази гробница !
    радко , а на теб не ти прави чест , че ме измами , че ме заплашва , че ме обижда и ме кълна !

    Колелото в живота се върти и рано или късно всеки получава онова което заслужава, а клетвите обикновено се връщат на най - милото ти , радко . Дете имаш , не е редно да си измамник и лъжец , не е редно да му даваш пример как да расте като недостоен измамник .

    Живи и здрави бъдете !
    Дълго време ми отне да реша дали или да напиша моята история , но след като видях , че има и други измамени реших , че е редно и моята история да стане обществено достояние .

    Искам да поясня само , че НЯМАМ намерение да влизам в дискусия и дилеми относно написаното от мен . Това е цялата истина , има свидетели , има кореспонденция която може да докаже всичко това и именно поради тази причина не се чувствам длъжна да се оправдавам или обяснявам на някого за нещо .

    Моята грешка бе,че се доверих на няколко дребни души - тарикатски , но нищо ... всичко е точно , момчета ...
    С това с което аз се занимавам от 20 години съм на пазара на 3 континента и хората ме уважават и търсят , защото съм честен играч , но вие къде ли ще сте след 20 години ?!?
    Last edited by Bella; 13-06-2018 at 10:05.
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Това е поредното описание на мизерната действителност в която живеем.

    Очевидно трябва да минат много години, докато хората разберат, че просперитет се постига с професионализъм и с коректно отношение, че авторитет се доказва непрекъснато а се руши за минути.

    Не обичам да говоря "post factum", защото няма по-лесно от това, но ето моето мнение по въпроса.

    Много по-добре е щяло да бъде, ако си била игнорирала приказки от сорта на "всичко по колата сменено", "уникат", "напълно обслужена", "качваш се и караш"......

    Аз почти не съм попадал на обява в която горното отсъства.

    Следващият път, когато искаш да придобиеш реална представа за състоянието на една кола, по-добре помоли да и "хвърли едно око", "чичо Пешо", за когото знаеш, че има дългогодишен опит със стари таралясници, макар и да не му се носи славата на "автосервизен Бог". И много по-важното - не работи за пари.

    Искрено съжалявам за това, което си преживяла. Дано то помогне на някой друг да си спести описаните мъки.
    Last edited by ecotronic; 12-06-2018 at 11:38.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Твърде дълго време обмислях дали има смисъл изобщо да споделям историята си , защото при малкото ми опити потребители на този форум и фейсбук групите ме нападаха , подиграваха се с мен , обиждаха ме ... все " мъже " приятели на въпросният радко !

    Мили "мъже" , да обиждате и да се подигравате с една жена не е голямо геройство и няма да ви направи истински мъже, а най - обикновени радковци ... жалки и душевно бедни имащи нужда да смачкат някого за да си докажат сами на себе си, че са велики .

    От месеци не бях влизала и писала във форума по точно тази причина.
    При всяко мое запитване свързано с проблем с автомобила получавах подигравателни подмятания , обиди и подобни . Не смятам,че съм заслужила това с нещо и реших, че не мога да се боря сама срещу масовата простотия .

    Форумът беше прекрасно място преди 10-тина години, но уви в момента съвсем не е така .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Това не е ли въпросният РАдо, собственик на сервиз Спринт Ауто...?
    Същият, който се пусна на планинско Българка миналия уикенд и бурно е аплодиран и подкрепян от множество хора във форума?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  5. #5
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    Това не е ли въпросният РАдо, собственик на сервиз Спринт Ауто...?
    Същият, който се пусна на планинско Българка миналия уикенд и бурно е аплодиран и подкрепян от множество хора във форума?
    Именно !

    Когато преди 10 год закупих първата си алфа тези коли все още не бяха масови, а и не бяха толкова свръх евтини и сякаш друг тип хора ги караха . Сега за съжаление станахме почти като голфаджиите
    Тези които го подкрепят са хора които не са наясно с механиката по колите и той им мъти главите с разни глупости . Забелязвам,че това са предимно младежи на около 18-25 години . Нивото е крайно ниско
    И тези същите му поклонници ме нападат къде що се появя било тук или в някоя група за Алфа. Толкова примитивно е всичко това, че дори не мога да намеря правилните думи.
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  6. #6
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Ха, и тук си имало звезди. Това ми напомня за "МАКЕДОНЕЦА" От ситроен форума и АЛЕКС ДЕВИЛ от Пежо клуб българия.
    Само като чуя думите качваш се и караш се обръщам и бягам. Наистина лошо е станало. Повечето от форумните сервизи са точно с такива хора пълни. Сръбнах попарата и аз на два от тях.
    Вече предпочитам да ида в сервиз, да ми свалят кожата от гърба, но да имам документ, фактура и гаранция. Тогава играта се променя.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  7. #7
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Тъй тъй споменахте форумните сервизи, я кажете и нещо за останалите. Радко е ясен отдавна...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #8
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    Това не е ли въпросният РАдо, собственик на сервиз Спринт Ауто...?
    Същият, който се пусна на планинско Българка миналия уикенд и бурно е аплодиран и подкрепян от множество хора във форума?
    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Тъй тъй споменахте форумните сервизи, я кажете и нещо за останалите. Радко е ясен отдавна...
    Аз лично не съм използвала услугите на други форумни сервизи и нямам поглед . Купувала съм части за предната им Алфа от Лисан и човека винаги ми е давал добри части на супер цени .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  9. #9
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Лисан, там закарах алфата след скачане в дупката за да погледнат дали има нещо криво и да потвърдят, че преден десен лагер на главината е чао. След уговорка по телефона, отидох на уреченото място. С пренебрежение ми се каза да паркирям колата, да им дам ключовете и да си ходя. Цял ден нищо. Звъннах късния следобед, не я бяха проверили още. Отидох на място да си взема колата, 20 минути стоях в сервиза покряй подемниците, никой не ме отрази. Взех си ключовете и си тръгнах. Ужасно отношение, така клиенти не се печелят.

    Вентура гараж.
    След авариен ремонт на пеперудата на скоростния лост в един квартален сервиз, слес някоя друга седмица лоста започна да остава в ляво и дясно, не се връщаше в средата. Обадих се, записах час,питах дали издават документ за извършените ремонти? Увериха ме, че издават. На място обясних на приемчика какъв е проблема и помолих да се погледне обстойно всичко от до. Жила, избирач и пеперудата.
    Отидох да си, взема колата, приемчика ми каза, че са профилактирали избирача. Ок казах, поисках документ за услугата, той се вкисна. С нежелание ми издаде документ. След няколко дни установих, че проблема не е отстранен. Та взети едни бързи пари за профилактика на избирача, без да се огледат другите неща по този възел в колата.
    RUBIG Румен.
    Забележката ми към неговата работа е, че рекламнята им лепенка която бяха поставили от вътрешната страна на стъклото се разлепи за отрицателнл време.
    Правих носачи и щанга, предоволен останах.
    Аварийно ходих за температурния датчик, не ми взеха пари за диагностика, сложиха ми нов датчик и по живо по здраво.
    Това са опитностите с форумните сервизи.



    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    За форумните сервизи си има отделни теми в раздел Общ технически.
    Там за разисквани на дълго и нашироко...мнения разнопосочни.
    Лично аз ползвам от години услугите на Сашо - Лисан сервиз и за сега съм доволен. Пращал съм близък приятел при Румен, също остана много доволен.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Именно !

    Тези които го подкрепят са хора които не са наясно с механиката по колите и той им мъти главите с разни глупости . Забелязвам,че това са предимно младежи на около 18-25 години . Нивото е крайно ниско
    И тези същите му поклонници ме нападат къде що се появя било тук или в някоя група за Алфа. Толкова примитивно е всичко това, че дори не мога да намеря правилните думи.
    По първи абзац - Много точно казано!
    По втори - крайно неприятно, понеже отчасти съм запознат, чел съм за какво иде реч. Не си струва обясненията и спора с келеши.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  12. #12
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Помня, че много-много дълго време търсеше кола, но явно не ти провървяло, за което ти съчувствам!Нали знаеш, че има една приказка- "много хубаво не е на хубаво"И аз попаднах на обява - качваш се и караш, точно за същата цена 10000, но напълно обслужена 2.4 автомат, с доста екстри, махнати клапи и т.н.Никой не ми я препоръчваше, просто беше най-близката обява!С приятел от форума направихме едно кръгче, той я закачи за 2минути, за грешки и корекции на дюзите, и след два три дни я купих.Бях се приготвил за подобен на твоя филм, но към момента 20 месеца по-късно, не съм правил нищо по колата- само, консумативи и глезотии, като джанти, по-хубави гуми и др.Знам, че рано или късно ще започнат да се появяват проблеми, като алтернатор, демферна шайба и др., но няма как.Та аз изкарах почти половин магазинна гарация!!!Даже, когато преди няколко месеца минавах покрай автокъщата от която купих колата ,спрях да благодаря на джамбазина, че колата наистина излезе здрава, точно -качваш се и карашА за сервизите- ходя само при двама колеги от форума, които знам, че никога няма да ме излъжат, като дори ми вземат по-малко пари, отколкото където и другаде да отида!Така да си оставя колата в непознат сервиз - абсурд!
    Last edited by stu; 12-06-2018 at 23:40.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  13. #13
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Вижте сега...една жена се лъже, за да я вкараш в леглото, ако ме разбирате....ама всичко останало е груба селска проява.....Аз съм се ориентирал към село, знаете ли защо, защото всички тарикати препълниха големите градове и от тях ми се повръща със селските им номера.....думата селско е образно използвана, пак ако ме разберете....да не се засегне някой невинен случайно....
    п.п...така като гледам единият отбор напада, а другият не се защитава....мача се играе на една врата .....или чакат свой съдия...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #14

    Default

    Постовете в съседната тема на въпросния радо, тип:
    Заради тази тема Ники няма да види от мен и стотинка.
    , биха били достатъчни за да разбера що за човек е тоя путьо и да не си губя времето да се занимавам с него, пък ако ще да единствения на света дето разбира от алфи... а той не е.

    Засега може да се радва, че има голям късмет. Щото един път излъжеш Ферариста, който е добряк, друг път излъжеш някоя възпитана жена като авторката, ама накрая ще ти свърши късмета, ще излъжеш някой лошко и ще ти запалят сервизчето, а може и червото да ти масажират вътрешно...
    Така че да внимава, в България сме все пак, още важи закона на джунглата и нищо чудно някой ден да му чипнат капачките на колената

  15. #15

    Default

    Благодаря на авторката на темата - така сервизите останаха с един по-малко, а видях и друга такава тема - на Ферариста.

    Бях се приготвил за подобен на твоя филм, но към момента 20 месеца по-късно, не съм правил нищо по колата- само, консумативи и глезотии, като джанти, по-хубави гуми и др.
    И аз явно съм от късметлиите.Не съм правил нищо.Сега може да похарча малко пари за дизайнерските им изпълнения по 159-ката, че старите са избледнели.

    Вижте сега...една жена се лъже, за да я вкараш в леглото, ако ме разбирате....ама всичко останало е груба селска проява.....Аз съм се ориентирал към село, знаете ли защо, защото всички тарикати препълниха големите градове и от тях ми се повръща със селските им номера.....думата селско е образно използвана, пак ако ме разберете....да не се засегне някой невинен случайно....
    п.п...така като гледам единият отбор напада, а другият не се защитава....мача се играе на една врата .....или чакат свой съдия...)
    От един отбор сме Бате.


    Ама аз и жените не лъжа.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •