Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем със спирачките.

  1. #1
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default Проблем със спирачките.

    Колеги днес ходих да ми погледнат спирачките.Провериха ми апаратите всичко е ок бутала водачи няма проблем,обаче двете ляви"предна и задна" спирачки просто ги няма.От помпата до абс модула има налягане но след него няма при апаратите.На таблото не свети нищо,имат съмнение за абс модула.Мерси предварително за мненията ви.
    Brera 2.0jtdm 170hp

  2. #2

    Default

    Аз доколкото знам спирачките са на кръст предна лява-задна дясна и предна дясна задна лява. Ако нямаш отпред и отзад само отляво би трябвало и отдясно да няма.

  3. #3
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default

    Прочетох доста по темата,но не срещнах моя проблем.Сега като каза се замислих че не провериха задното дясно,и най вероятно спирам само с предно дястно.Ужас
    Last edited by b0jo; 15-06-2018 at 21:09.
    Brera 2.0jtdm 170hp

  4. #4
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default

    Абс разпределителя се указа.При обезвъздушаване се появи течноста при трите апарата, само на заден десен неще да текне.Разхлабих връзката при тръбичката до апарата,за да проверя дали не е запушен мекия,но и от там нищо,леко просълзи но до там.Имали вариант АБС разпределителя да е прецакан само за задно дястно,а другите 3 кръга да му работят.
    Last edited by b0jo; 17-06-2018 at 19:32.
    Brera 2.0jtdm 170hp

  5. #5
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    И при мен при обезвъздушаване от АБС на задна дясна тръбичка не хвърчи течност, както на останалите три, но на преглед не излизат големи отклонения, спирачките са си съвсем добре.
    Не е това причината.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •