Здравейте,
Наскоро взех книжка и ми предстой закупуването на автомобил. Чудих се много каква кола да избера, като минах през БМВ 3-та серия, през Ауди А3 и накрая се спрях на Alfa Romeo 147. От коли не разбирам, ама грам, затова ще помоля да обяснявате малко повече
Гледах разни клипове, теми и прочие и макар, че много са на мнение, че Бензин/газ е по-добро и по-икономично, то аз съм твърдо за дизел, а именно 1.9JTD 16V.
Спрял съм се на моделите с фейслифта, тъй като преди него Та, чудя се в какъв ценови диапазон да търся, тъй като има такива от 2.5 до 5-6-7 хилки и нагоре. Реално, 3-4 хиляди ме устройват най-добре, но ако трябва да се даде малко повече за нещо по-добро, то аз съм окей с това.
Интересуват ме моделите, които са 150 к.с., а не тези с 105-120 к.с.
Заслужава ли си Q2 ? Какво повече предлага пред обикновената 147-ца и заслужават ли си парите за нея ?
Впрочем, не се намират много обяви с Q2, та ми е малко и трудно да намеря.
П.П. №1 Отново казвам, не разбирам от коли. А, да и това, че притежавам 147-ца не е вярно, просто форума го изискваше за регистрация.
П.П. №2 На това съм се спрял в момента - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...9&slink=7eybit
П.П. №3 Извинявам, се ако има някакви проблеми относно правилата за линкове, раздел или прочие. Ще помоля темата ми да не бъде изтривана, а преместена/редактирана или да бъда уведомен, за да направя съответните корекции.