Results 1 to 10 of 10

Thread: Части от Autodoc

  1. #1
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default Части от Autodoc

    Здравейте ,
    Някой поръчва ли части от тук

    Скромния ми опит е само два амортисьора които дойдоха с DHL директно от Германия .

  2. #2

    Default

    Не съм, но се каня да поръчам.Това след като един български сайт ме разочарова - поръвам едно, а те ми се обаждат да ми предложат друго.Нямали в наличност от поръчаното, а в сайта когао разглеждаш и поръчваш пише че е в наличност ...

    Действат чрез "фишинг" - пускат кукичката да "захапеш", въвеждаш си всички лични данни, включително и мобилен телефон и в един момент - "нямаме го, ама ще ви изпратим друго с отстъпка..." А колко и каква отстъпка, след като ти се обадат внезапно по телефона и нито си в интернет, нито можеш да видиш на момента какво точно ти предлагат в "замяна" ...

    Та затова сега ще поръчвам от немския сайт autodoc. Има и друг немски сайт и от него не съм поръчвал. За autodoc обаче за да е безплатна доставката искат поръчка на стойност над 370 лева.Иначе 20 лева за доставка.В другият сайт безплатната доставка е на стойност над 240 лева.

    Смятам да поръчвам стабилизиращ тампон на двигателя, задни накладки и дискове АТЕ и термостат.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #3
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Платих по банка .
    Два дни докато видят парите .
    5-дни доставка
    Не е зле ако не бързаш.
    Отговарят ти по нашенски на имейл
    Следиш си тракинга по DHL на пратката .
    Това е общо взето
    КОй е другия сайт

  4. #4
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #5
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Мисля че това пак е аутодок

  6. #6
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Не съм, но се каня да поръчам.Това след като един български сайт ме разочарова - поръвам едно, а те ми се обаждат да ми предложат друго.Нямали в наличност от поръчаното, а в сайта когао разглеждаш и поръчваш пише че е в наличност ...

    Действат чрез "фишинг" - пускат кукичката да "захапеш", въвеждаш си всички лични данни, включително и мобилен телефон и в един момент - "нямаме го, ама ще ви изпратим друго с отстъпка..." А колко и каква отстъпка, след като ти се обадат внезапно по телефона и нито си в интернет, нито можеш да видиш на момента какво точно ти предлагат в "замяна" ...

    Та затова сега ще поръчвам от немския сайт autodoc. Има и друг немски сайт и от него не съм поръчвал. За autodoc обаче за да е безплатна доставката искат поръчка на стойност над 370 лева.Иначе 20 лева за доставка.В другият сайт безплатната доставка е на стойност над 240 лева.

    Смятам да поръчвам стабилизиращ тампон на двигателя, задни накладки и дискове АТЕ и термостат.
    Това ми звучи като горчив опит с autopower.bg.
    Хорицата никога нямат АТЕ,TRW, BOSCH, BERU.
    Колкото и да ги поръчваш, отговорът е един.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  7. #7

    Default

    Доста съм пазарил от там. Всички сайтове с подобен дизайн са техни.

    Някои цени са по-добри от наши дилъри на -50%. А и по им вярвам на каналите за доставка. Обаче ако сгрешат част става... Плащаш връщането независимо, че вината е тяхна и чакаш х 2. Ако ти е разглобена колата познай!

    Свалете си приложението за Андроид там отстъпката е по-висока(с около 2%). Забелязъл съм че около четвъртък отстъпката е най-висока(всеки ден е различна и може да достигне -23%)

    Успех!
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 06
    Alfa Romeo 33 1.5 90hp 85
    Ex: Alfa Romeo 156 1.8TS

  8. #8

    Default

    Ауто пауър, поръчах си някакви неща и два дни ни вест ни кост. Обадих се да ги питам ще пращат ли, няма ли. Оказа се че го нямали. Никога повече от тях.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #9
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Ясно е че ще се поръчват само части за планови ремонти а не за аварийни .
    Интересен факт .
    Сравнихме амортисьор една и съща марка и модел . Единия е купен от ауто.... другия дойде от там . И тук историята е като с наденицата в полза на немската наденица . Определено още на пръв поглед изпълнението от аутодок изглежда различно . Заварките на нашенския продукт бяха груби . Боята беше като ефтин спрей от железарията . Сложихме ги на двата ситроена С3 сега ще видим колко ще изкарат .

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Специално за маслата е много скъп, за литър масло повече от 12 лв не давам та ако ще и златно да е

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •