Results 1 to 5 of 5

Thread: Идея за освежаване на интериора и убиване на малко свободно време :-)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default Идея за освежаване на интериора и убиване на малко свободно време :-)

    Да споделя с какво си запълних последния уикенд Знам, че не на всеки ще му хареса. Аз лично не държа на 100% ориганлния вид на колата и може би защото аз си го правих ми харесва много Причината за интервенцията е, че колата беше с оригиналната навигация, която реших да сменя с андроидска с дизайн близък до оригиналния, но заради размера и се наложи да сменя централната гонзола. Не успях да намеря такава в добър вид и в цвета като оригиналната. На места имаше надрано, захабен релеф и пребоядисването ми се стори по трудоемко и със съмнителен ефект.
    Иначе това което направих - бяла автотапицерска еко кожа, тапицерско лепило и два дни разглобаване, лепене и сглобяване Остават само да изработят алуминиевите рингове за трите прибора на централната гонзола, защото не успях да завърша кожата добре там. Като за първи опит, съм доволен от резултата
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20180710_183237.jpg   IMG_20180710_183242.jpg  
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •