Results 1 to 9 of 9

Thread: Дребни проблеми по 156ti 2,4 - 175кс.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Дребни проблеми по 156ti 2,4 - 175кс.

    Здравейте колеги,
    отново съм в играта с една 156ti 2,4 страхотно поведение на пътя има колата!

    Като всяка нова придобивка идва момента и за изглаждане на някой забелжки след редовните обслужвания .

    1.Имам проблем с климатика /дозареден е и въпреки че майстора не открива проблеми/ не се справя добре охлаждането и с кожата нещата са доста горещи.

    2.Има претъркана странична подпора само на шоьорската седалка за щастие кожата все още не е скъсана, мисля може да се реставрира /пък и това е първия ми автомобил с кожен салон, за него си трябват препарати за освежане и поддържане, моля споделете вашия опит какво да закупя за целата/.

    3.Колата е внос от швейцария има отопление на седалките, но то не работи... Моля за контакти на място или човек който се занимава с такива неща и знае какво върши, за да възстановя тази полезна екстра.

    4.Автомобила има заден парктроник, който не дава никакви признаци на живот. На пръв поглед има лек дефект на заданта броня от подпирани или удар който засяга и единия датчик . Планувано е да се свали бронята и да разберем какви са пораженията.

    5.При рязко ускорение на почти всички предавки се усеща нещо като вибрация, в началото бе много силно. След смяна на джанти и гуми остана частично само при кикдаун на педала, някакви насоки ?

    Малко подробно стана този пост, но емоцията е в повече. Благодаря предварително на включилите се !
    Last edited by istorm; 12-07-2018 at 20:49.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •