Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: 1.9 JTDm 150 HP - стържене

  1. #31
    започва да се пристрастява mollovmd's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Sofia,Bulgaria
    Posts
    76

    Default

    Извинявам се за неудобството, въобще не съм загледал, че е същата. Иначе бих се захванал, но тези неща искат време, място, майсторлък и инструменти, а не разполагам с нито едното. Само съботата ми е свободното време, а тогава на никого не му се работи след 13ч. А цялото ми разпитване по въпроса е, защото вече сменявам 4-та кола и все с проблемни съединители или демпфери ги целя, та просто ми омръзна и се надявах вече проблемът да е другаде.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 150HP 2007 - Il treno veloce.

  2. #32
    Запален алфист Madjo's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич-София
    Age
    40
    Posts
    422

    Arrow

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    На който не му харесва, винаги може да почете малко техническа литература, да си набави необходимите инструменти и да се справя сам с повечето проблеми. Освен това във форума има доста хора които могат да помогнат за набавяне на знания, както и малко диагностична помощ.

    Ето така например, с колегата Маджо се видяхме ония ден и локализирахме 2та проблема които имаше. Повече информация от него (ако прецени), защото необичам много да коментирам чужди коли
    Та така колеги и колежки, приятен ден на всички.

    Пс Към колегата mollovmd, друже що си си турил снимка на профила като моята, не е много готино така ?
    Огромни благодарности на колегата mirchozo/Миро, супер отзивчив и сериозен, не му пречи да се изцапа, откри проблема за нула време и ми спести доста мъки, може да се разчита на него!
    Планката, която държи опорният лагер на кардана е изкривена и леко го е изместила встрани, оттам една малка метална планка която придържа топлоизолацията отдолу е опряла в кардана и създаваше този шум на тънка ламаринка, а другият шум интересно също изчезна.....но прихрускването на съединителя си е тръгнал маховик.
    Доскоро приятел
    Поздрави на групата
    Last edited by Madjo; 06-09-2018 at 18:09.
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm SW TI Q4 2007
    Alfa Romeo 156 1.9 16V JTDm SW Sport 2005 - втората бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS 1995 - бившата мръсница

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Madjo View Post
    Огромни благодарности на колегата mirchozo/Миро, супер отзивчив и сериозен, не му пречи да се изцапа, откри проблема за нула време и ми спести доста мъки, може да се разчита на него!
    Доскоро приятел
    Поздрави на групата
    Да беше споделил и проблема какъв е
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •