Results 1 to 15 of 17

Thread: Повишен разход 2.4 Jtd 136 к.с

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Младши алфист Zaks76's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Silistra
    Age
    47
    Posts
    24

    Default Повишен разход 2.4 Jtd 136 к.с

    Здравейте, моля за съдействие и мнение, компетентните тук. Алфичката ми дава разход 7,5л/100км. извънградско (със умерено каране до 130 км/ч измерено от пълно до пълно) което според мен и това което чета си е множко. Смъкнал съм данни от FiatEcuScan 3.6 които може да смъкнете от тук . ЕГР клапана е затапен ! Благодаря предварително

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Zaks76 View Post
    Здравейте, моля за съдействие и мнение, компетентните тук. Алфичката ми дава разход 7,5л/100км. извънградско (със умерено каране до 130 км/ч измерено от пълно до пълно) което според мен и това което чета си е множко. Смъкнал съм данни от FiatEcuScan 3.6 които може да смъкнете от тук . ЕГР клапана е затапен ! Благодаря предварително
    И моята гори толкова на магистрала и винаги е горяла толкова. В пълна изправност е.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Младши алфист Zaks76's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Silistra
    Age
    47
    Posts
    24

    Default

    Решихте ми проблема бързо и ефикано , благодаря Реално този автомобил със същото каране ми е давал разход от 6.5 л/100 км ! Та за това и сега ровя

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Zaks76 View Post
    Решихте ми проблема бързо и ефикано , благодаря Реално този автомобил със същото каране ми е давал разход от 6.5 л/100 км ! Та за това и сега ровя
    Пада ми разхода когато карам с 90 и с постоянна скорост и не изпреварвам. Сега до морето разхода ми беше 7,3 при зареждане там.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5

    Default

    Кажи си средната скорост по борд- ако е 130 средна скорост, разхода е нормален.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by pakumba View Post
    Кажи си средната скорост по борд- ако е 130 средна скорост, разхода е нормален.
    Докато излезеш от града и минеш през Бургас, познай какво става със средната скорост, никакво значение няма.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •