Results 1 to 2 of 2

Thread: моля за помощ

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    77

    Default моля за помощ

    Здравейте ! Случи ми се нещо странно,поне за мен. Както си карах ми изчезнаха светлините на таблото /уредите също не работят/ предните светлини и задните светлини.Двигателя работи, чистачките работят ,музиката работи.Вентилатора на парното не работи,плафона работи.Не мога да разбера дали алтернатора зарежда,защото нямям мултицет.Предполагам че е някакво захранване ,но не разбирам много от ел.мрежата на колата. Моля ,ако имате някакви предположения да ги споделите!
    Alfa Romeo 145 QV 2000

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by niki19 View Post
    Здравейте ! Случи ми се нещо странно,поне за мен. Както си карах ми изчезнаха светлините на таблото /уредите също не работят/ предните светлини и задните светлини.Двигателя работи, чистачките работят ,музиката работи.Вентилатора на парното не работи,плафона работи.Не мога да разбера дали алтернатора зарежда,защото нямям мултицет.Предполагам че е някакво захранване ,но не разбирам много от ел.мрежата на колата. Моля ,ако имате някакви предположения да ги споделите!
    Първо провери бушоните, колега!
    Може някоя крушка на таблото да е изгоряла и да е опукала бушона за таблото.
    Това е най-простото.
    Иначе отиваме на табло бушони.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •