Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 281

Thread: Ег(б)ати и тъпата държава сме.....

  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default Ег(б)ати и тъпата държава сме.....

    Темата ми е провокирана от поредният случай по нашето черноморие.........https://btvnovinite.bg/bulgaria/avst...i-pjasaci.html
    .....какви са тия закони и как ги прилагаме...?
    Аз ако отида във Виена, и наритам някоя камериерка в някой хотел, дали ще се отърва с 300 лв.(150 евро)...глоба и по живо и здраво.....
    Не ми се говори, с две думи сме станали подлоги на Европа....никаква чест от наша страна...
    Боже мили, пази България......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Това са ни управляващите. Мекерета и ибрикчии.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    В момента гледам новини.....и ебати ново пет....застрахователна компания Олимпик е аут.....пито платено...ходи си търси обезщетението в Кипър.....е не е истина......какво прави тоя застрахователен надзор....ебати, ебати, как се клати.....на северни Карпати...ама там си търсят интереса, за разлика от нас....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Орел също са аут.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #5
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Орел също са аут.
    То и аз излизам в аут, ама.... ми се иска да вкарам гол в последната минута....за да е по добър живота на младите у нас...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #6
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Напоследък и аз съм го надървил!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #7
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Напоследък и аз съм го надървил!
    ))....говорим си, като старчета разбойници, ама тия младите, не се усещат...как ги шибат....не случайно казах, че едно мадо на северни Карпати се клати....ама си трябва некви познания по география...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #8
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Те не знаят , че съществуват посоки на света, а ти за румънска география им говориш
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #9
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Чудя се ако някой се опита да накара 270 000 германци да си направят застраховка за 3 дни какво ли ще стане . Мисля че не проумявате факта че сме най-добрите в справянето с форсмажорни небивалици

  10. #10
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Темата ми е провокирана от поредният случай по нашето черноморие.........https://btvnovinite.bg/bulgaria/avst...i-pjasaci.html
    .....какви са тия закони и как ги прилагаме...?
    Аз ако отида във Виена, и наритам някоя камериерка в някой хотел, дали ще се отърва с 300 лв.(150 евро)...глоба и по живо и здраво.....
    Не ми се говори, с две думи сме станали подлоги на Европа....никаква чест от наша страна...
    Боже мили, пази България......
    Това е целевата група туристи, наркомани и пияници. Почти всяка вечер излизам по витошка, не ми се говори каква паплач щъка по центъра.


    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  11. #11
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dancho76 View Post
    Чудя се ако някой се опита да накара 270 000 германци да си направят застраховка за 3 дни какво ли ще стане . Мисля че не проумявате факта че сме най-добрите в справянето с форсмажорни небивалици
    Аз изобщо не се чудя....ако има протест съм първи там.....това е крайно безочливо.....значи въпросната фирма Олимпик е застраховала според моя информация....потърсих я от съвсем сигурен източник, защото и аз се оказах застрахован там....280-хиляди автомобила.....на всяка застраховка 10 лв. на полица отиват в гаранционият фонд, това прави....2 800000 лв......ама си правят пас по най наглият начин....намират някаква вратичка.....застрахователен надзор спи....потърпевшите готови да си плащат, даже по телевизията ги дават....ебати и овцете сме....премиерът обяснява, че трябва да преценяваме, когато избираме застраховател.....е нали неговите хора дадоха лиценз на тази компания...0.а и утре тия хора ще преценяват на изборите за него, ама това явно не го касае.....
    Това ако беше в някоя нормална държава, щяха да блокират столицата, поне с половината потърпевши автомобила.......
    Утре ще се посъветвам с юрист, но при нашето законодателство пълно с вратички, от който се правят парички, не разчитам от това да пия една студена вода....

    ---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Това е целевата група туристи, наркомани и пияници. Почти всяка вечер излизам по витошка, не ми се говори каква паплач щъка по центъра.


    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Почти като в Рио, но в крайните квартали, а при нас в центъра......все повече се замислям да продам всичко и на стари години да ида някъде, където ти зачитат правата, знаеш защо си плащаш данъци, застраховки и т.н....а не да те ебават......например в Сърбия....ако ме попитате, защо там.....ще ви кажа, друг път...сега не ми се говори....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #12

    Default

    Преди ти да се "посъветваш" с юрист собствениците на този "застраховател" вече са се посъветвали, та даже са измислили схемата/далаверата ...

    Чрез Олимпик са омъкнати между 100 000 000 и 150 000 000 лева.Чрез КТБ 4.4 милиарда лева, чрез законовото ограбване от ГЕРБ на здравните ни осигуровки 1.4 милиарда лева(взети от "торбичките в БНБ" както се изразява ББ), от винетки по скъпи от Швейцарските се присвояват всяка година по 40 лева от всеки от нас ...


    Ама ша пиете една студена вода щото не слушате Бае ви Тош...Бойко де: https://www.dnevnik.bg/biznes/2018/0...si_preporucha/
    Last edited by alfa racer GTA; 17-08-2018 at 00:20.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  13. #13
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Преди ти да се "посъветваш" с юрист собствениците на този "застраховател" вече са се посъветвали, та даже са измислили схемата/далаверата ...

    Чрез Олимпик са омъкнати между 100 000 000 и 150 000 000 лева.Чрез КТБ 4.4 милиарда лева, чрез законовото ограбване от ГЕРБ на здравните ни осигуровки 1.4 милиарда лева(взети от "торбичките в БНБ" както се изразява ББ), от винетки по скъпи от Швейцарските се присвояват всяка година по 40 лева от всеки от нас ...
    Прав си, затова и не тая надежди...
    Всички са маскари, не само Герб...къде ни е пенсионият фонд......и какво ли не още......
    Ние сме си виновни......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #14
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Не ви ли се струва че логото на олимпик и на бензиностанциите на Марешки някак си си приличат ???
    Те олимпик хубаво умряха ама сега какво стана ? От 230 застраховката само за 2 месеца на един и същи автомобил сега е 310 лв
    Last edited by dancho76; 17-08-2018 at 07:25.

  15. #15

    Default

    Докато има балъци(овце) за "щавене" ще има тарикати(вълци) ...

    Проблемът на българина е че той е издигнал в култ тарикатщината и тарикатлъка - мутри, измамници, кухи "политици" които нямат капацитет да решат какъвто и да е проблем на обществото, народа, държавата...

    Народът хем им се кефи, хем и казва "ашколсун" и по изборите гласува за тях, а след това "плаче", ама по форуми ...

    Днес щяло да има протест пред жълтите павета на "ощавени", дори от Винкело(Перник) щели да се "вдигнат" ...


    Ама кел файда, като и у Винкело и Бянкяно и у Мутренско-софийско и цялата държава едни екземпляри гласуват за други подобни на тях екземпляри ...


    Мой познат живеещ в Германия от 20-на години ми каза "А бре мама му, в Германия има 90% тъпи и 10 умни, в България умните са повече -поне 30%, но в Германия винаги избират някой от 10-те процента умни да ги управлява, а в България винаги избираме от процента тъпи да ни управлява някой и дори му се кефим когато ни изпързаля ...

    В малкото случаи когато сме имали избран честен почтен политик, веднага му се лепва негативен етикет "педерас" или нещо подобно ...Ами да ви кажа от моят опит ако трябва да избирам между "педерас" който не краде от мен и "непедерас" който краде, предпочитам педераса ...

    Като няма за какво да се хванат, айде не е "мъж", а е "пе'ерас" ...

    Ами всеки си е него си, важното е работата да е свършена качествено ...

    И аз съм убеден противник на Истанбулската конвенция, но никога не бих допуснал да бъда най-елементарно манипулиран било от наши политици, било от чужди сили- САЩ, Русия и т.н.Защото в България и това го е имало в навечерието на двете световни войни и преди България да вземе решение към коя страна да се присъедини в опит да бъда привлечена като съюзник, та дори има и една неуспешна "Житна афера" я която участват от едната страна Франция, Русия, Великобритания и донякъде САЩ и която тласка България към Германия ...



    Както е казал Конфуции, не е важно котката черна или бяла е важното е да си върши работата...

    А сега какво =същото като КТБ - имаме си един управляващ гол "мъжкарски" у* който, макар и сам да е казал за себе си че е "ПРОСТ", постоянно ръси "мозъци" на "ощавените" било от КТБ, било от Олимпик и все той "Дава", а все някой друг му е виновен в случаи като този ...
    Last edited by alfa racer GTA; 17-08-2018 at 08:26.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 1 of 19 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •