Здравейте! С мои братовчеди сме решили да правим сайт за масла и консумативи и да вложим в него. Желаем да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Как е по-добре - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и все повече хора ме убеждават да закупя стар, защото по-лесно ще може да се класира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да го взема и каква ще е неговата цена?
2. Трябва ни линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.