Results 1 to 5 of 5

Thread: Автопилот

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    161

    Default Автопилот

    Привет, пичуи' някой от вас "инсталирал" ли си е лостче за круиз контрол на колицата?
    Интересува ме, дали имат разлики за различните трансмисии/двигатели и дали има изведени букси някъде или трябва да се "побългарява"?

    Става въпрос, лостче от фейс да се интегрира на друг фейс без автопилот към момента.
    166 2.4 JTD

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Прегледай тук:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=78303

    Точка 8
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    161

    Default

    Благодаря!
    166 2.4 JTD

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Търговище
    Age
    44
    Posts
    132

    Default

    Quote Originally Posted by mirecyt View Post
    Привет, пичуи' някой от вас "инсталирал" ли си е лостче за круиз контрол на колицата?
    Интересува ме, дали имат разлики за различните трансмисии/двигатели и дали има изведени букси някъде или трябва да се "побългарява"?

    Става въпрос, лостче от фейс да се интегрира на друг фейс без автопилот към момента.
    Аз минах по този път. Ако си FL със сигурност имаш кабели с буксата за круиза под кората на волана. Аз бях малко по радикален и инсталирах лостче от 147 на моята. Буксата е същата, ако не можеш да си намериш оригинално лостче. Иска малко рязане и преправяне, но имах излишно лостче и си пасна перфектно.

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Sofia
    Posts
    161

    Default

    Благодаря за отговора, колега. И аз съм фейс, намерил съм лостче, но смятам все пак да се подсигуря да имам един цял ден за "жичкаджийство" преди да започна да разглобявам, че знае ли човек.. Надявам се да са ми оставили букса и на мен
    166 2.4 JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •