Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Проблем със стрелката за гориво

  1. #16
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    2001, не е вътрешен фейс, но да - ключът е сгъваем и има 2 бутона - за централното и за багажника.
    Last edited by sollider; 11-10-2018 at 22:45.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  2. #17

    Default

    И моята е 2000 г. , не е фейс (нито вътре, нито вън), SW и си е с двата бутона на сгъваемия.
    147-цата е с три бутона - lock,unlock,багажник, 156 с два - lock/unlock в един бутон и багажник.
    Даже много се кефя, че не ми е facelift, много повече ми харесва. Не знам защо тоя махагон ли е какво го недолюбват хората, аз съм влюбен в това дърво ли е имитация ли е.. и волана, и конзолата - всичко stock и много ме кефи.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  3. #18

    Default

    Волана е красив, но на дълъг път ако ти се изпотят ръцете и се изплъзва неприятно.
    Също и сутрин зимата е мноого студен.
    Другия му минус е, че с времето му се раздува основата. Първо си мислех че е заради гърмял бег, но всички махагонови волани които видях, са така разчекнати в основата. Явно е от жегата, оправя се с пистолет с топъл въздух... донякъде.
    Моя го смених с кожен и съм по-доволен.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...8&postcount=45

    Конзолата не ме кефи, щото е пластмасова, много жалка имитация на дърво.
    Иначе волана и топката на лоста са от истинско дърво.
    Но пък на топката лесно и пада лака...

  4. #19

    Default

    Сигурно ме кефи най-вече за това, че от 147 минах на 156 и сега ако волана беше като на 147 и конзолата беше сиво/черно щеше да ми е някак еднакво, а така ми е различно, а и едната червено, другата зелено (уредите) - харесва ми, че са ми различни. Може би затова ме кефи. Ако ми беше първата сигурно щях да я приема всякак, както 147-цата, но и там имам разнообразие - първата ми 147 беше с обикновения салон, втората - с кожен. Абе.. готино е разнообразието.

    Отклонихме се много от стрелката, аз имам един надежден фикс за нея, ама е малко скъп. Пълните резервоара до горе и спира да ви пука нацяло.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Ловеч
    Posts
    39

    Default

    Никой ли не е намирал решение на този проблем? Ако пробвам да почистя нивометъра и тн писти дали може да се оправи проблема? Както казах това се случи след слагане на добавка и си мисля, че всичките боклуци от резервоара се отлепили (така да се каже де) и са се налепили по нивомера или пистите.

  6. #21

    Default

    Налей до горе всичките 60 литра и ще спре да ти пука

    Наклона е според мен проблема, ако се случва на равно.. не знам.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  7. #22
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by Светлин View Post
    Никой ли не е намирал решение на този проблем? Ако пробвам да почистя нивометъра и тн писти дали може да се оправи проблема? Както казах това се случи след слагане на добавка и си мисля, че всичките боклуци от резервоара се отлепили (така да се каже де) и са се налепили по нивомера или пистите.
    Чел съм тема на съфорумник, правил процедурата, но мисля на GTV, май беше доволен от почистването. Но когато има износени писти, незнам нещо да може да се направи.
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •