Results 1 to 13 of 13

Thread: ОПИТ ЗА КРАЖБА НА 155-ЦА!!

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default ОПИТ ЗА КРАЖБА НА 155-ЦА!!

    Събуждам се тая сутрин, пускам монитора за видеонаблюдението и... Декоративната оградка/врата на двора ми си седи на земята откачена от пантите...
    Скачам от леглото и се хвърлям към прозореца за да видя с очите си какво става... Движеики се натам си помислих че пак някои е изпуснал завоя и се е паркирал във вратата/ограда и я е изпотрошил(ставали са такива инциденти няколко пъти в годините)...
    Погледнах през прозореца ама видимоста малко калпава, реших направо да излизам навън... Озовах се там и гледам, оградата просто е демонтирана!!!
    Аиде наопаки пред двр-а и оп... В 3.55 някакъв индивид демонтира декоративната ми врата/ограда а след това се запътва към 155-цата... Мъчи да я отваря около ЧАС (един час да) в един момент отива на някъде, после се връща и продължава... В един момент просто се отказва и си заминава....
    Късмет че не е нанесъл щети (явно не е имал това за цел), и пак късмет че точно тая нощ и комшиите ги е нямало също като и наемателя от долния ми етаж...
    Късмет, че и аз несъм бил буден, защото пушката седи точно до прозореца (с някаква сол са патроните)

    Мислеики си за случката както споделих и на полицаите, според мен е бил целенасочен тоя опит за да се открадне точно тая 155-ца а не някои случаина друга кола от паркинга!
    Едно фото ще сложа тук, въпреки че качеството му е калпаво ( а и нямам време да издирвам по-добри кадри в момента)

    Събрах набързо записите в един клип... https://www.youtube.com/watch?v=Cq3x...ature=youtu.be

    Записите са с един час напред, не е сверен часовника на двр-а
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails kr.jpg  
    Last edited by mimouzunov; 31-10-2018 at 14:24.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •