Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: откраднаха ми навигацията

  1. #1

    Default откраднаха ми навигацията

    колеги, нощес са ми разбили колата и са ми откраднали навигацията
    моля ако някой види някъде или му бъде предложена фейслифтова навигация да се свърже с мен.
    телефона ми е 0889 две едно седем осем едно осем

    снимката е реална от моята кола



    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Ужасна работа. Следи обявите в OLX.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  3. #3

    Default

    Е'Га ти Боклуците.

    Ходи пускай жалба в полицията.Знаят си контингента- дори и да нямаш много вяра в тях(МВР) по-добре пусни жалба отколкото да оставиш нещата така.Ще те разкарват, но не виждам друг вариант.

    Ако е някой наркоман и да го хванат сигурно ще му е поредната присъда, но поне ще е "вътре" и няма да направи золуми и на други хора.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #4

    Default

    Тия навигации не бяха ли невъзможни за разкодиране без код карта, за която пък трябва да знаеш рамата на колата? Сигурно е бил поредния наркоман като боклука дето преди няколко седмици на няколко човека ни наряза гумите, защото явно му е било скучно. Колкото и да ми се иска да сменя колата все повече се разубеждавам, нямаш ли гараж я оставяш на милостта на всеки малоумен идиот в тая пропаднала държава.



  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Тия навигации не бяха ли невъзможни за разкодиране без код карта, за която пък трябва да знаеш рамата на колата? Сигурно е бил поредния наркоман като боклука дето преди няколко седмици на няколко човека ни наряза гумите, защото явно му е било скучно. Колкото и да ми се иска да сменя колата все повече се разубеждавам, нямаш ли гараж я оставяш на милостта на всеки малоумен идиот в тая пропаднала държава.
    Мне, това е мит че не можело да се разкодира.. Също така изваждането от самото табло е невъзможно без да знаеш цаката и да си подготвен с правилен размер шпилки.. Със сигурност не е бил наркоман и е знаел за какво е отворил колата.

    Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  6. #6

    Default

    Е с две отвертки с дебелина колкото дупките няма ли да може?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Е с две отвертки с дебелина колкото дупките няма ли да може?
    Не мисля, за разлика от радиото при което трябва да има нещо вътре просто, при навигацията натиска не трябва да е настрани а навътре. Тоест по някакъв начин трябва да натиснеш навътре и дръпнеш навигацията навън При всички положения би било много трудно да я изкараш с отвертка без да нараниш самата навигация

    Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  8. #8

    Default

    жалба в полицията е пусната, с упоменат сериният номер на навигацията, както и серинят номер и активационият код на картата

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  9. #9

    Default

    благодарности на колегите които ме информираха, за появата на навигация като моята на пазара

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    67

    Default

    Тя направо е същата, на бутона TEL си го има петното.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    3.2 V6

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by anttonev View Post
    Тя направо е същата, на бутона TEL си го има петното.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Абсолютно същата е

    Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by 1115 View Post
    благодарности на колегите които ме информираха, за появата на навигация като моята на пазара
    Какво ти казаха полицаите, даде ли им линк към въпросната обява ? С вкновника свърза ли се ? Ех деА .. като клюкарките съм :д

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Niki96 View Post
    Какво ти казаха полицаите, даде ли им линк към въпросната обява ? С вкновника свърза ли се ? Ех деА .. като клюкарките съм :д
    Според мен не е добра идея да се обсъжда случая засега, че да не се покрие Джони

    Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  14. #14

    Default

    Ей аз щях да е поръчвам,добре че ми казаха че дупката на сд-то не е същата

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Според мен не е добра идея да се обсъжда случая засега, че да не се покрие Джони

    Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
    Ясно .. :д

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •