Results 1 to 3 of 3

Thread: старите номера на нов глас

  1. #1
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default старите номера на нов глас

    Здравейте!Колата беше на газ с обикновено газово,гръмна здраво и от тогава люлее оборотите.И така и на газ и на бензин,газовото беше премахнато с много желание и яд.Паля я студена няма проблем,когато се стопли и почва да люлее,също така държи около и малко над 2000 оборота когато е по инерция изключена от скорост.Дебитомера работи,стъпковия мотор е почистен-работи,с нови свещи е,дроселовата клапа е проверена-движи се свободно.Помагайте с идеи и опит,моля!Да питам и друго,има ли някой да ми даде скобичките които държат инжекторите на рейката,сменях едната бензинова дюза и при поставянето скобичката се счупи.Автомобила го знаете,1.6 16 ТС.Благодаря предварително!

  2. #2
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by arieca155 View Post
    Здравейте!Колата беше на газ с обикновено газово,гръмна здраво и от тогава люлее оборотите.И така и на газ и на бензин,газовото беше премахнато с много желание и яд.Паля я студена няма проблем,когато се стопли и почва да люлее,също така държи около и малко над 2000 оборота когато е по инерция изключена от скорост.Дебитомера работи,стъпковия мотор е почистен-работи,с нови свещи е,дроселовата клапа е проверена-движи се свободно.Помагайте с идеи и опит,моля!Да питам и друго,има ли някой да ми даде скобичките които държат инжекторите на рейката,сменях едната бензинова дюза и при поставянето скобичката се счупи.Автомобила го знаете,1.6 16 ТС.Благодаря предварително!
    Първото което ми идва на ум е да дърпа от неиде въздух... Знам ли и аз...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #3
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    ДебиЛомер - имах наскоро същия проблем. Разбрах че е от него, защото преди ми я нямаше задържащата скоба на буксата на дебитомера - като се измъкнеше заради някоя дупка, започваше да прави същите номера.
    Пробвай с друг!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •