Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: Брера

  1. #31
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    ....грешен пост!!!...върни се на 2ра страница...
    Last edited by Бобби; 15-12-2018 at 02:24.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    )...чакай сега не бързай, волана не е никакъв проблем.....салона на колата е перфектен, запазени седалки тип izofix....от вътре е доста запазена колата, почти като нова.....НО....слушай сега:
    На колата направих по неволя два огледа....минах сутринта, но не можахме да проникнем в нея...тоез акумулатора беше паднал и не ставаше с дистанционното от ключа, или по вероятно батерията на самият ключ. единствената ключалка е прецакана, не стана с ръчно отключване,...ключа и той е счупен, но след това му работиха копчетата за отваряне и затваряне, има още един ключ, червен...сигурно сервизен, но с него не става за палене....не влиза в гнездото за контакт.....викам на дилъра, едно дупе с полирани нокти, дет го е страх да не се изцапа...ко прайм сега...ами остави ми тел. номер, ще викна ключар и ще ти се обадя като оправим проблема....казах му ОК....
    След половин час ми звъни, отворихме колата и запалихме......викам добре по късно ще намина.....и пак греда....минавам след три часа и нещо, обаче тоя убавец...запалил колата и се прибрал на топло в офиса...взел та забравил......и ми вика а бе забравил съм я да работи и тя свършила нафтата......))...викам добре бе....ще я продаваш ли тая кола, или ще си я пазиш.....отговори чакай малко...прати някакъв колега и ония донесе една тубичка гориво...та запалихме колата, но не можах да я видя как се държи на студено, защото беше работила и показваше 70 градуса, като я запалих.....иначе мотора работи добре, не пуши.....маховика за мен също е Ок...не претриса при гасене на колата, и при леко потегляне, съединителя е мек и отделя долу ниско.....
    Това бяха положителните неща.....
    Не ми хареса....колата е пребоядисвана цялата, обаче забелязах, че бояджията не се е постарал да изпъне дребни вдлъбнати по шоферската врата, или да сложи малко кит, а е ръсил направо отгоре.....спирачните дискове са поизносени, имат 3-4 мм. ръб.....гумите макар и зимни са последен сезон, могат да изкарат тая зима....джантите са добре с леки охлузвания, който са неминуеми....има едни страни заварки м/у калника и рога вътре, който съм ги снимал....не ми се нравят, аз като аматьор заварчик, мога да спретна по добри......и последно, това на пръста ми черното е от вътрешността на казанчето за охладителна течност.....
    Търговеца сподели, че не е проблем да се закачи за диагностична проверка, но тест шофирането става, като той кара, а ти се возиш, което пак не ми се понрави....
    Това забелязах......тази кола бих я взел........и то аз да определя , колко ще дам...ако мина на стенд предница, покарам я...и да ми е прочете доверен човек....иначе всичко друго е късмет....
    Това е моето мнение....
    Мерси много за информацията, спести ми ходенето. Отказвам се, защото е пребоядисвана, с обшит волан и заради зацапването при антифриза. Лично аз предпочитам Алфата да е натурална и всеки опит да се замаскират следите от ползването ѝ неведнъж са ме отказвали да купя даден автомобил. Наличието на масло в антифриза мисля, че подсказва за пукната глава ( това твърдение изхожда от изчетеното във форума и приказките с баща ми).
    Last edited by Zornica Nedkova; 15-12-2018 at 16:21.

  3. #33

    Default

    Бобка, заслужаваш едно саке
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #34
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Бобка, заслужаваш едно саке
    Не бе бе готин.....мацката разсъждава добре...на годините на дъщеря ми е.....няма лошо да си помагаме, щом имаме възможност....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Не бе бе готин.....мацката разсъждава добре...на годините на дъщеря ми е.....няма лошо да си помагаме, щом имаме възможност....
    Мчи, че аз не казвам нещо различно.... Щом момичето пише (чак) тук е сериозен човек... Еваларка ти правя, за услугата, нищо повече. Сакето е от мене, бе... един ден
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Мчи, че аз не казвам нещо различно.... Щом момичето пише (чак) тук е сериозен човек... Еваларка ти правя, за услугата, нищо повече. Сакето е от мене, бе... един ден
    Наздраве....северняците сме хубави хора, макар и да съм роден в София....мама е от севера..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37

    Default

    Та на мен също ми предстои да закупя подобен автомобил. Ти взе ли си вече нещо?

  8. #38

    Default

    Взех си преди повече от три месеца. Намерих точно това, което исках и вече 11хил. километра да чукам на дърво всичко е наред ☺️

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •