Results 1 to 5 of 5

Thread: Електрониката на алфа 159св

  1. #1

    Default Електрониката на алфа 159св

    Понеже ми е нова незнам как се отваря багажника, засега само си го отварям от копчето на ключа, забелязах, че имам и бутон на плафона, но не бачка неще да отваря багажника, а и плафончето в джабката не свети, смених крушката, но нищо, според мен са бушони, но къде са и, ако не са бушони на кой електричар мога да е закарам да ги погледни тези неща, а и освен бутона на плафона за багажника, няма ли някакъв начин да се отваря багажника от отзад, че много тегаво с тия бутони отпред ?

  2. #2

    Default

    Плафона се сваля и се почиства или оправя ако има проблем. Често срещано явление е бутона да не сработва всеки път или да е нужно задържане.. или хептем да не реагира.
    Типично по български моя го по чистих с домашна ракия и сега не дава да го пипна
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3

    Default

    Иии замалко да забравя...как да си закача задната седалка, че едната закопчалка е излезнала, и като карам се друсат тия седалки отзад, как се свалят и може ли да е счупено ? Италиянеца ми каза, че е станало така, защото се е опитвал да е вдига ама неможал и оттогава така било :/

    ---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

    За плафона в джабката го свалих, защото мислих, че е крушката, но пак не работи, нали има някъде пластинки джабката, та като се отвори да прави контакт и да пали крушката на плафона ?

  4. #4

    Default

    Облегалката ли имаш предвид?

    Виж дали има ток в жабката, като за начало.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #5

    Default

    Копчето може да ти е изключено от менюто и да се отваря само от багажника

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •