Results 1 to 11 of 11

Thread: Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp

  1. #1
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp

    Здравеите това е 3 алфа дето си купувам подред поцнах с 155 после 156 и сега минах на 166 ниакои мойели да ми кайе как се нагласиа циасовника на бг време це ми дава само италианско време и састо така дали ниакои има книйката сас инструкзиите или мойе да ми кайе от каде да си иа свалиа и састо дали има от ниакаде да се свали цд за навигазиата це моето е само за италиа.
    Предварително благодариа на всицки фенове


    ========
    превод от valjo

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Пиши на кирилица
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default Re: Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp

    Quote Originally Posted by bobbybg75
    Zdraveite tova e 3 alfa deto si kupuvam podred pocnah s 155 posle 156 i sega minah na 166 niakoi mojeli da mi kaje kak se naglasia ciasovnika na bg vreme ce mi dava samo italiansko vreme i sasto taka dali niakoi ima knijkata sas instrukziite ili moje da mi kaje ot kade da si ia svalia i sasto dali ima ot niakade da se svali cd za navigaziata ce moeto e samo za italia.
    Predvaritelno blagodaria na vsicki fenove
    какъв вид ти е дисплея ?На италиански търси orologio и от там пробвай или го прехвърли на език който знаеш

  4. #4
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Пиши на кирилица
    хубавото е, че въобще могат да пишат

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    128

    Default Re: Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp

    Quote Originally Posted by bobbybg75
    Zdraveite tova e 3 alfa deto si kupuvam podred pocnah s 155 posle 156 i sega minah na 166 niakoi mojeli da mi kaje kak se naglasia ciasovnika na bg vreme ce mi dava samo italiansko vreme i sasto taka dali niakoi ima knijkata sas instrukziite ili moje da mi kaje ot kade da si ia svalia i sasto dali ima ot niakade da se svali cd za navigaziata ce moeto e samo za italia.
    Predvaritelno blagodaria na vsicki fenove
    часовника не можеш да го нагласиш, защото има само няколко часови пояса и нашия го няма. Мисля, че е навързано с навигацията, ама засега не мога да кажа със сигурност, защото нямам диска за БГ. Аз съм го нагласил по СЕТ и ми е 1 час назад, ама си знам.

    Книжка с инструкции няма никой тук, ако намериме ще има за всички.

    За ЦД-то за навигацията има 2-3 други теми, дори има една в която здраво мислиме по въпроса, виж я.

    Със здраве да си я караш и безаварийно.
    Алфа 166, 2.0 ТС 2001год.

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Romeo

  6. #6
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by emil georgiev
    часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране
    емо, при мойте настройки имам само 4-5 часови пояса. Гринуич време, централно европейско, атлантическо американско, тихоокенаско американско и Токио. Няма как да избера БГ време.

    А тази книжка може ли да се сканира и да я разпратиш до ползвателите на 166-ца. Аз имам човек който е с перфектен италиански и може да ми преведе какво пише.
    Алфа 166, 2.0 ТС 2001год.

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Romeo

  8. #8
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by emil georgiev
    часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране

    Часовника НЕ МОЖЕ да се нагласи на българско време, ако имаш навигация и тя е свързана. Ти явно нямаш.

    Една от причините да изключа навигацията и да я возя в багажника като безполезна кутия е именно това - настройването на времето.

    Иначе навигация ползвам постоянно, защото много пътувам в чужбина. В Пазарджик може и да няма особена полза от нея.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  9. #9
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    Quote Originally Posted by angel1974
    Quote Originally Posted by emil georgiev
    часавника се нагласявя как да не може Книжка за инструкция имам на итилиански и го владея парфектно Просто не можете да се оправите с дисплея Всичко подлежи на регулиране
    емо, при мойте настройки имам само 4-5 часови пояса. Гринуич време, централно европейско, атлантическо американско, тихоокенаско американско и Токио. Няма как да избера БГ време.

    А тази книжка може ли да се сканира и да я разпратиш до ползвателите на 166-ца. Аз имам човек който е с перфектен италиански и може да ми преведе какво пише.
    как да сканирам книжката като е 100 страници И при мен има гореизброените времена но има и за свободно регулиране на часовника

  10. #10

    Default Re: Alfa Romeo 166 2.4 jtd 2003 150 hp

    Quote Originally Posted by bobbybg75
    ....
    Боби, твойта "166" тъмно синя ли е на цвят?
    От Горубляне ли я купи?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #11
    Запален алфист bobbybg75's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    126

    Default

    Кирилица?

    Точно днес смятам да съм безкомпромисен към нарушителите

    Честит празник!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •