Results 1 to 4 of 4

Thread: Отново подгрев седалки 147

  1. #1

    Default Отново подгрев седалки 147

    Колеги прегледах доста теми ,но при мен има други въпроси . Под седалките ,буксите на подгрева са включени ,не мога да разбера обаче защо няма бутони на страниците . При покупката на колата беше обявен подгрева ,но не знаех местата на бутоните и така си и остана . Как мога да проследя нещата и отделно да закупя бутони или ???

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by Interface93 View Post
    Колеги прегледах доста теми ,но при мен има други въпроси . Под седалките ,буксите на подгрева са включени ,не мога да разбера обаче защо няма бутони на страниците . При покупката на колата беше обявен подгрева ,но не знаех местата на бутоните и така си и остана . Как мога да проследя нещата и отделно да закупя бутони или ???
    Щом нямаш бутони, нямаш подгрев. И да закупиш бутони, само те няма как да ти свършат работа.
    Най-вероятно си видял други кабели от долу. Скоро имаше такава тема. Прочети я, там се коментираше, какви кабели има под седалката освен тези за еирбега

  3. #3
    Запален алфист Simeon_123's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Location
    Казанлък
    Age
    52
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by Interface93 View Post
    Колеги прегледах доста теми ,но при мен има други въпроси . Под седалките ,буксите на подгрева са включени ,не мога да разбера обаче защо няма бутони на страниците . При покупката на колата беше обявен подгрева ,но не знаех местата на бутоните и така си и остана . Как мога да проследя нещата и отделно да закупя бутони или ???
    Колега всяка 147-ца има букси за подгрев на седалките
    Аз моята като я взех беше с велурени седалки без подгрев ,купих нов кожен салон с подгрев на седалките
    Копчетата се намират отстрани откъм вратите в задната част на предните седалки върху декоративната пластмаса няма как да не ги видиш ,съответно на лявата отляво ,а дясната отдясно
    На бутоните има лампички
    Алфа 147 jtd
    115 k.s.
    2002 год

  4. #4

    Default

    Разбирам ,че има заводски букси сложени и готови за ползване , но при мен има и кабели влизащи под седалките ? Реално празна букса нямам , а те са 2 от която едната е за подгрева, а другата вие ще кажете . На някои 147 ци до ръчната има копче АСР и монетник (моето е до километража ) на това място , имам букса която един колега уж замерва и каза ,това е управлението на подгрев седалки ?!?!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •