Results 1 to 3 of 3

Thread: Алфа Ромео 147 1,9 Съединител и Маховик

  1. #1

    Default Алфа Ромео 147 1,9 Съединител и Маховик

    Здравейте, колеги и за много години да сме живи и здрави всички!И така към въпроса ми към вас притежател съм на Алфа 147 1.9 JTD 115 конси сили съединитела ми е за смяна и маховика може ли да ми кажете към коя марка да се ориентирам?Мисля си за Валео защото намерих в един сайт ето го и него https://www.autodoc.bg/ съединител плюс маховик за 712 лева е в момента утре може да е малко по нагоре може и по надоло отстъпката всеки ден ми казаха като говорих с тях била различна тъй като ми се струва нали ниска цената както бихте ми казали вие?Някой от вас поръчвал ли е от този сайт? Благодаря ви

  2. #2
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Свържи се с колегата и го питай дали няма нещо изгодно за твоя случай. По принцип на всички JTD-та хората слагат валео 821325. По каталог се води за алфа 166 2.4 jtd, обаче пасва и на другите мотори, аз лично съм точно с такъв съединител на 156-цата от подписа и е купуван през 2016 от въпросния колега. Подсилен е и държи до към 200-210 коня, ако случайно си ремапнат или пък обмисляш такава крачка.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  3. #3

    Default

    На съединителя му дреме за конете, по-зор му е въртящия момент и в какви обороти прави пик.
    То ако беше от конете, купетата по 300-400 коня трябваше да са на трупчета само - щото размера на феродовия диск при тях е същия.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •