Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61

Thread: Читав сервиз за алфи в Бургас

  1. #1
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default Читав сервиз за алфи в Бургас

    Преди няколко дена ми се наложи смяна на някой неща по алфата ми (включително и ремък) и колега от форума ми препоръча сервиз Шампион в Меден рудник и за първи път съм повече от доволен. Определено това е сервиза за мен с най-професионално обслужване. Яни се казва майстора и определено знае повече от добре кое как се прави при алфите.. обикалях доста места и никъде не бях доволен от обслужване.. наслушах се на какви ли не смешни истории относно алфата и някакви невероятни цени.. дано тва да е от полза за колегите

  2. #2
    Запален алфист plamen76's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    198

    Cool

    Приятел ако ти се наложи отиди и до Радо в Поморие,момчетата си правят алфи от бая време.Няма да се разочароваш. Аз твоя проблем го имах 1 година.Вече имам бая части (работещи)от сервизите в Бургас.Но в този не съм ходил.алфа 156 2.4jtd

  3. #3
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    Ходих и при него, чувам от доста колеги че и той си разбира от работата, обаче разликата в цените на части и труд които ми казаха там и тези в сервиза при Яни бяха много големи...

  4. #4
    Запален алфист plamen76's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    198

    Default

    Незнам просто за сега съм с най-добри впечатления от там

  5. #5
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    няма лошо, доста добри отзиви има наистина за сервиза... постнах го за да имат някаква идея тея на които им предстоят ремонти.. а и не на всеки му е удобно да ходи извън града да си оставя колата и на следващия ден да си я взема, поне на мен не ми се разкарваше няколко пъти.. предпочитам като отида да ми разхвърлят колата набързо и след час - два да си я прибера.

  6. #6
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Ще издам тайна Радо е в процес на отваряне на собствен сервиз с брат си и цените им са доста разумни. Просто цените които ти е казал са за сервиза в който той работи труда и частите са скъпи това е истина в новия сервиз ще е различно.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Ще издам тайна Радо е в процес на отваряне на собствен сервиз с брат си и цените им са доста разумни. Просто цените които ти е казал са за сервиза в който той работи труда и частите са скъпи това е истина в новия сервиз ще е различно.
    Вече отвори, намира се в Поморие, на изхода за Слънчев Бряг. Малко снимки тук
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30484
    Last edited by Доко; 30-04-2013 at 13:02.

  8. #8
    Запален алфист plamen76's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Вече отвори, намира се в Поморие, на изхода за Слънчев Бряг. Малко снимки тук
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30484
    За този сервиз говорех.Казаха ми че до месец ще е оборудван.Успех им пожелавам

  9. #9
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Quote Originally Posted by newuser View Post
    Преди няколко дена ми се наложи смяна на някой неща по алфата ми (включително и ремък) и колега от форума ми препоръча сервиз Шампион в Меден рудник и за първи път съм повече от доволен. Определено това е сервиза за мен с най-професионално обслужване. Яни се казва майстора и определено знае повече от добре кое как се прави при алфите.. обикалях доста места и никъде не бях доволен от обслужване.. наслушах се на какви ли не смешни истории относно алфата и някакви невероятни цени.. дано тва да е от полза за колегите
    Колега дай адрес и малко повече инфо за това какво си ремонтирал ти, с цени ако може.За да не стане реклама може и на ЛС да ми пишеш.

  10. #10
    започва да се пристрастява Pride's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    49

    Default

    За 2ри път вече чувам за този сервиз и наистина ми стана интересно къде се намира. Аз съм от М.Р. и тука като поразпитах някой приятелчета ми казаха,че не са го чували. Така че ако можеш напиши адреса, макар че според мен би трябвало да е там горе на Шилото ли как му викаха на тва място

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    273

    Default

    не е на Шилото бре, намира се на околовръстния път новия, който отива към битака, под едно училище е, ама не му знам името. нищо общо няма с посока Шилото!

    ей го на (ха на снимката още не е построен, но е там, вервай ми):

    Click image for larger version. 

Name:	New Bitmap Image.jpg 
Views:	128 
Size:	30.8 KB 
ID:	11646
    Alfa Romeo 147 1.6 TS Distinctive

  12. #12

    Default

    Радо е много сериозен човек и си разбира много от работата.

    Сигурен съм, че това ще стане един от най-добрите сервизи.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #13
    Младши алфист gleb's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Burgas
    Posts
    15

    Default

    незнаех за сервиза на Радо! Благодаря, Ви Колеги за информацията!!! Миналата пролет се наложи да отида при него - изключително съвестен човек във всяко едно отношение! Много се радвам за него, защото "Който си го може, го Може" , .......
    Alfa Romeo 147 1.6 16V /120/ 2002

  14. #14
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    20

    Default

    И сега в кой от двата сервиза да отида,къде са по-големи спецове?

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by miro_dr View Post
    И сега в кой от двата сервиза да отида,къде са по-големи спецове?
    Пробвай при Радо

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •