Page 11 of 23 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 341

Thread: Венецуела, какво ще я правим тази богата страна.

  1. #151
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Снощи гледах гръцка, руска и израелска телевизии. Стана ми интересно. Същите цветя за полицаите, плакати, че даже и гримове, дето не се въдят във Венецуела. Милиардер дава концерт за демокрацията, а самопровъзгласилият се президент, въпреки забраната на съда на Венецуела си прескача ха в Колумбия-ха обратно. Прави изказвания против собствената си държава, дето евреинът в прав текст го каза, че ако той го каже за неговата държава, за него няма да има място на тоя свят.
    А "помощите" не ги пускат, защото не дават на границата да бъдат проверени.
    Много интересно!
    Шибана история! По марсиянската телевизия пък, разправят, че Путин лично е заложил бомби на мостовете, по които трябва да минат помощите.
    И там яко негодуват, че баш в тоя раздел, лумпени плюеха по законно избран президемнт и го наричаха с епитети, и им се "размина".
    За откровените глупусти които се пишат тук - никой там не се вълнува. Казват - ми....леваци, какво да се очаква.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #152
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Шибана история! По марсиянската телевизия пък, разправят, че Путин лично е заложил бомби на мостовете, по които трябва да минат помощите.
    И там яко негодуват, че баш в тоя раздел, лумпени плюеха по законно избран президемнт и го наричаха с епитети, и им се "размина".
    За откровените глупусти които се пишат тук - никой там не се вълнува. Казват - ми....леваци, какво да се очаква.
    Ех, не пропусна да се изакаш пак.

  3. #153
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Ех, не пропусна да се изакаш пак.
    Никога!
    На четящите не стана ясно - какво твърдиш всъщност.
    Веднъж казваш че в следствие на ембаргото във Венецуела е много зле, после твърдиш че са цъфнали та вързали.
    Сега ще те питам още нещо - що за интерес от твоя страна, провокира отварянето на тая тема?
    Що не се интересуваше преди две години(примерно)?


    Ако не си разбрал все още - ще акам винаги когато се "проявиш". Докато имам достъп де. След като приключа с "дейноста си" тук, си запазвам правото, докато търся части за колата, да сера. И да компресирам времето. Просто - щото мога. А ще мога докато... не мога.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #154
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Бягай до Венецуела , там не свършват.
    Цъ,тук у мойто село с една надница мога да купя повече банани отколкото във Венецуела ,вероятно почти толкова,колкото ти във Флорида.
    И кубински ром си имам,когато го пуснат по магазините не пропускам да заредя
    Вива ла Революсион!
    Павка,тва Жип Чероки става ли за каране,че един такъв скраб го гледам ,че има бързи -бавни и хавтомат ,та се чудя де?
    Last edited by 546; 26-02-2019 at 20:00.

  5. #155
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    вероятно почти толкова,колкото ти във Флорида.
    Павлинчо е във Флорида, колкото аз съм на Марс. Тоя явно си въобразява, че няколко проксита могат да заличат същността му.
    Е, ако се окаже че все пск е там, ще е интересно как би отговорил на "заинтересуваните" - що плюе по собствената си държава.
    Last edited by ivan dimitrov; 26-02-2019 at 20:08.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #156
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Никога!
    На четящите не стана ясно - какво твърдиш всъщност.
    Веднъж казваш че в следствие на ембаргото във Венецуела е много зле, после твърдиш че са цъфнали та вързали.
    Сега ще те питам още нещо - що за интерес от твоя страна, провокира отварянето на тая тема?
    Що не се интересуваше преди две години(примерно)?


    Ако не си разбрал все още - ще акам винаги когато се "проявиш". Докато имам достъп де. След като приключа с "дейноста си" тук, си запазвам правото, докато търся части за колата, да сера. И да компресирам времето. Просто - щото мога. А ще мога докато... не мога.
    Пак нищо не си разбрал,
    Темата за Венецуела излезе сега, защото точно сега там се опитват съвсем незаконно да сменят властта. Също поради тази причина преди години се появиха теми като Сирия, Либия, Украйна и др.
    Видеото от магазините във Венецуела показва, как някои средства за масова информация съвсем открито заблуждават за реалната ситуация във Венецуела. Криза има, породена от ембарго, блокиране на сметки и други методи на икономическа война, но откровена лъжа е че хората умират от глад и нямат възможност да си купят елементарни продукти. Срещу Венецуела в момента се налага силен натиск с цел да се смени законната власт и да се наложи друга която да обслужва чужди интереси.

  7. #157
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Павлинчо е във Флорида, колкото аз съм на Марс. Тоя явно си въобразява, че няколко проксита могат да заличат същността му.
    Е, ако се окаже че все пск е там, ще е интересно как би отговорил на "заинтересуваните" - що плюе по собствената си държава.
    Ми плюе щот не е евреин,ако беше такъв нямаше да плюе ,а щеше да обяснява наляво и надясно ,че сме едни много готини и това е най-святото място на планетата и досега да е уредил Тръмп да ни праща ежегодно по някой лев за да не страдаме толкова.А ако Тръмп има малък проблем с парите щеше да му даде заем да не се чувства притеснен ,че не може да помогне.И то с нищожна лихва,която дори не покрива инфлацията
    Ама Павлин явно не е евреин ....
    Last edited by 546; 26-02-2019 at 22:13.

  8. #158
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Пак нищо не си разбрал,
    Темата за Венецуела излезе сега, защото точно сега там се опитват съвсем незаконно да сменят властта. Също поради тази причина преди години се появиха теми като Сирия, Либия, Украйна и др.
    Видеото от магазините във Венецуела показва, как някои средства за масова информация съвсем открито заблуждават за реалната ситуация във Венецуела. Криза има, породена от ембарго, блокиране на сметки и други методи на икономическа война, но откровена лъжа е че хората умират от глад и нямат възможност да си купят елементарни продукти. Срещу Венецуела в момента се налага силен натиск с цел да се смени законната власт и да се наложи друга която да обслужва чужди интереси.
    Написано така е разбираемо бе Павлинчо. Става ясно че не за гражданите на Венецуела те е грижа, а за властта там. И даже не точно за нея, а за една "друга" власт. Щото изброените от теб държави са в пряка връзка с тая, другата. Та за това и не те вълнуват съседите(примерно), а точно определени конфликти.
    Което беше и тезата ми.
    Ляв човек - ляв морал.
    Айде сега да докажеш че някакъв клип е сниман там - където се твърди.
    Или да пускам клиповете от Марс!?

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Ми плюе щот не е евреин,ако беше такъв нямаше да плюе ,а щеше да обяснява наляво и надясно ,че сме едни много готини и това е най-святото място на планетата и досега да е уредил Тръмп да ни праща ежегодно по някой лев за да не страдаме толкова.А ако Тръмп има малък проблем с парите щеше да му даде заем да не се чувства притеснен ,че не може да помогне.И то с нищожна лихва,която дори не покрива инфлацията
    Ама Павлин явно не е евреин ....
    На практика Тръмп все още ни дава по някой лев.
    Добре де,не че не ги дава а не ги взема, въпреки че хич не му харесва на завалията.
    И тоя ще си научи урокът по трудният начин, явно.
    Ами илюминатите!? Павлин явно и такъв не е.
    Last edited by ivan dimitrov; 26-02-2019 at 22:26.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #159
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    248

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Павка,тва Жип Чероки става ли за каране,че един такъв скраб го гледам ,че има бързи -бавни и хавтомат ,та се чудя де?

    Е ако ти е за бързи и бавни предавки по-добре вземи УАЗ 469, хафтомат няма, но ако се постараеш може едно ПКТ да му инсталираш на предния капак
    alfa romeo sprint 1984

  10. #160
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Гранд Чероки е добре за планински пътища. Новите модели след 2014 изглеждат добре. Не са много икономични.

    ---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Написано така е разбираемо бе Павлинчо. Става ясно че не за гражданите на Венецуела те е грижа, а за властта там. И даже не точно за нея, а за една "друга" власт. Щото изброените от теб държави са в пряка връзка с тая, другата. Та за това и не те вълнуват съседите(примерно), а точно определени конфликти.
    Което беше и тезата ми.
    Ляв човек - ляв морал.
    Айде сега да докажеш че някакъв клип е сниман там - където се твърди.
    Или да пускам клиповете от Марс!?
    .
    На гражданите на Венецуела ще им се стъжни положението ако на власт дойдат крайно десните. Те затова и последните 20 години гласуват за леви партии. Филмът с десните са го гледали преди 1998г. когато е имало пословична бедност. Въпросът тук не е дали някой отвън иска този или онзи на власт а това кого ще изберат гласоподавателите.

  11. #161
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    След 2014 не са за мен,лимита е 6 х.,а и да потроша почти нова кола някак си ми е против принципите.Наистина ще я ползвам за планински пътища и без пътища,но без офроуд извращения.Не ми трябва мощен мотор и комфорт,просто да е по-проходим и да не му изпопадат колелета като слезне от асфалта.Джип и Тойота ми харесват,но тойотите са двойно по-скъпи и да ги купиш,и за подръжка,а като здравина и проходимост ,ако не се ползват екстремно били почти равностойни.
    Last edited by 546; 26-02-2019 at 23:52.

  12. #162
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Гранд Чероки е добре за планински пътища. Новите модели след 2014 изглеждат добре. Не са много икономични.

    ---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 19:58 ----------



    На гражданите на Венецуела ще им се стъжни положението ако на власт дойдат крайно десните. Те затова и последните 20 години гласуват за леви партии. Филмът с десните са го гледали преди 1998г. когато е имало пословична бедност. Въпросът тук не е дали някой отвън иска този или онзи на власт а това кого ще изберат гласоподавателите.
    Ахаааа! То за това у нас 50г гласуваха за лява партия. Щото ги било страх от крайно десните! И аз в тоя кюп. Нищо че крайно дясно не съм виждал.
    Освен сплесканият данък де.
    Обаче постът ти не отговаря на същественият въпрос - що все само в държави, където Русия е намесена, те интересува законноста? Що не заклеймиш превратът, който родната партия възпроизведе? Без въобще да има натиск от вън. Ей така, станаха овчарите и .... хоп.
    Що бе!? Нито ред не си написал за Турция, за ....хм.....Македония.....
    Избирателна пропускливост е свойство на клетъчната мембрана. Тоя стадий на развитие ще го минаваме ли, или няма?
    Въпросът кого ще изберат, ще е актуален след като се спазят международните спогодби.
    Разбирай - след като върнат ограбеното от един спукан....ти си знаеш. И да, и това което Русия им е дала. Щото няма как да е иначе. Заем брашно - тъпкано се връща.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #163
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ахаааа! То за това у нас 50г гласуваха за лява партия. Щото ги било страх от крайно десните! И аз в тоя кюп. Нищо че крайно дясно не съм виждал.
    Освен сплесканият данък де.
    Обаче постът ти не отговаря на същественият въпрос - що все само в държави, където Русия е намесена, те интересува законноста? Що не заклеймиш превратът, който родната партия възпроизведе? Без въобще да има натиск от вън. Ей така, станаха овчарите и .... хоп.
    Що бе!? Нито ред не си написал за Турция, за ....хм.....Македония.....
    Избирателна пропускливост е свойство на клетъчната мембрана. Тоя стадий на развитие ще го минаваме ли, или няма?
    Въпросът кого ще изберат, ще е актуален след като се спазят международните спогодби.
    Разбирай - след като върнат ограбеното от един спукан....ти си знаеш. И да, и това което Русия им е дала. Щото няма как да е иначе. Заем брашно - тъпкано се връща.
    Престани да си измисляш и говориш небивалици.

  14. #164
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Престани да си измисляш и говориш небивалици.
    Няма да се случи, тоест не и без да се изпълнят определени условия. Написах го съвсем разбираемо.

    Аз ще си задавам въпросите, ти няма да отговаряш и.... те така.
    А предстои да видиш и щ е то - простотия, сравнително скоро.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #165
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Съжалявам, но на измишльотини не отговарям. А между другото става ясно че за Венецуела си правиш свободни съчинения по лично усмотрение.

Page 11 of 23 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •