Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Изработка на ключ

  1. #1

    Default Изработка на ключ

    Здравейте, дали може да ме насочите към ключар в София или Плевен, който може да направи дубликат на ключ за Алфа Ромео 156 SW 1,9 16V 2005 г.
    Предпочетам да може да направи ключа с бутоните за заключване и за отваряне на багажника

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    В Плевен, в Бриколажа, в ляво вътре до входа има ключар, който може да ти направи ключ със сигурност. За бутоните трябва да питаш на място.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Запален алфист vgp_sas's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Варна
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    В Плевен, в Бриколажа, в ляво вътре до входа има ключар, който може да ти направи ключ със сигурност. За бутоните трябва да питаш на място.
    То всеки може да нареже перото. Х*я и скъпотията да настрои транспондера и чипа на имобилайзера

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Транспондерът може да се клонира, но по-големият проблем ще е със синхронизирането на приемника за централно/капак/аларма, за което ще е нужен кода за програмиране на приемника. Ако колегата не разполага с него, работата става дебела.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    В Плевен, в Бриколажа, в ляво вътре до входа има ключар, който може да ти направи ключ със сигурност. За бутоните трябва да питаш на място.
    Точно тоя в Бриколажа , нищо няма да направи.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Транспондерът може да се клонира, но по-големият проблем ще е със синхронизирането на приемника за централно/капак/аларма, за което ще е нужен кода за програмиране на приемника.
    Точно човек който може да свърши всичко това ми трябва.

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Човека,който ще свърши работа се казва КЕНАРОВ.Аз имам същият проблем,звънях му,но понеже нали сме в Плевен,типично по плевенски ми отказа,защото не си заслужавало,да съм си слагал аларма от 60лв и да не го занимавам.На него клиентелата му е с коли от 30-40 000лв нагоре и затова явно така се изказа.Иначе е най-добрия в Плевен!
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Quote Originally Posted by МИТАКА1654 View Post
    Човека,който ще свърши работа се казва КЕНАРОВ.Аз имам същият проблем,звънях му,но понеже нали сме в Плевен,типично по плевенски ми отказа,защото не си заслужавало,да съм си слагал аларма от 60лв и да не го занимавам.На него клиентелата му е с коли от 30-40 000лв нагоре и затова явно така се изказа.Иначе е най-добрия в Плевен!
    Пак казвам тоя Кенаров , нищо няма да свърши.Като искаш пробвай , поне ще се наслушаш на смешки.
    Last edited by alfageorgi; 17-08-2014 at 22:47.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  9. #9

    Default

    Специално с този човек с ателието в Бриколаж - Плевен съм говорил по телефона преди седмица. Каза, че не може да ми свърши работа.

  10. #10
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Уял се е явно, на времето той ми направи резервния ключ и то на много прилична цена.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Абе аз в Плевен не намерих кой да ми обучи ново дистанционно,та май ше се слага допълнителна аларма.
    alfa 159 1,8 mpi/lpg

  12. #12

    Default

    А за София някой да знае?

  13. #13

    Default

    И мен ме интересува направата на нов ключ копие на оригиналния с бутоните с всичко. Колата ми дойде с един ключ, просто за всеки случай искам да си направя втори. Нямам този въпросния код за програмиране на приемника. Моля някой да ми каже човек за София и някаква ориентировъчна цена
    '06 Alfa Crosswagon Q4

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by ducaticorse View Post
    И мен ме интересува направата на нов ключ копие на оригиналния с бутоните с всичко. Колата ми дойде с един ключ, просто за всеки случай искам да си направя втори. Нямам този въпросния код за програмиране на приемника. Моля някой да ми каже човек за София и някаква ориентировъчна цена
    Колега на лично ще ти пратя кординатите на това което аз съм намерил за сега. Ориентировъчно най-скъпия вариант е около 250 лв.
    Всъщност пускам линка тук, ако модераторите смятат, че е реклама нека го изтрият
    http://avto-kluchar.info/avtoklyucharski-uslugi/

    Само ще те помоля да споделиш какво се е случило за да знам има ли смисъл да пътувам до София.
    Last edited by krasy; 18-08-2014 at 19:50.

  15. #15

    Default

    Колега с удоволствие ще споделя информация, но не съм на тази вълна сега. Имам да обслужвам колата, както и някои ремонтчета по окачването, които са по-наложителни, че скоро взех колата. След 2-3 месеца ще стигна до ключа и ще пиша какво е станало, питах просто за да се подготвя. Дори ти да си си свършил работа вече на някой друг може да му е полезно.
    '06 Alfa Crosswagon Q4

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •