Page 4 of 23 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 341

Thread: dhtj, ecotronic и компания срещу Jtdm

  1. #46
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хаха, спарка и мотор...?
    Вярно е мотор, ама първите 100000км, после е чукан който всеки момент може да роди. Ако не вярваш, покарай го близо до лютеницата както казваш че ти е кеф 100на километра и ще видиш колко е мотор. Оф, забравих че твоя спарк вдига 200 на 4та, смятай ако сложиш 5та. Шшш, ало..., клавиатурния виртуоз, я си припомни техническите данни на 1.8тс и пак помисли какви глупости дрънкаш, само ще ти припомня цифрата 210, дано ти говори нещо.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  2. #47
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Хаха, спарка и мотор...?
    Вярно е мотор, ама първите 100000км, после е чукан който всеки момент може да роди. Ако не вярваш, покарай го близо до лютеницата както казваш че ти е кеф 100на километра и ще видиш колко е мотор. Оф, забравих че твоя спарк вдига 200 на 4та, смятай ако сложиш 5та. Шшш, ало..., клавиатурния виртуоз, я си припомни техническите данни на 1.8тс и пак помисли какви глупости дрънкаш, само ще ти припомня цифрата 210, дано ти говори нещо.
    Не се ояждай с моя любимец, той още не е ориентиран....проследи му развитието в форума....по едно време алфа, ама не...другото е по добре....спарк ли не туниговаше, кола ли не купуваше и т.н..ходи разбери, къде го сърби.......напомня ми на това момче, от култовото като за него тв предаване...)
    https://www.youtube.com/watch?v=HXxFOtSfKOI
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #48
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Plovdiv
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Aми за сравнение, 4та на 2.0тс свършва на 200км/ч. Може да започне от 40км/ч да се движи нормално. И от 80км/ч да изпреварваш.
    Не ме разбра,той може и 300 да вдига на 4-та ,но е толкова умрял,че никакво изпреварване не може да направи от 60-70км/ч.

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Хаха, спарка и мотор...?
    Вярно е мотор, ама първите 100000км, после е чукан който всеки момент може да роди. Ако не вярваш, покарай го близо до лютеницата както казваш че ти е кеф 100на километра и ще видиш колко е мотор. Оф, забравих че твоя спарк вдига 200 на 4та, смятай ако сложиш 5та. Шшш, ало..., клавиатурния виртуоз, я си припомни техническите данни на 1.8тс и пак помисли какви глупости дрънкаш, само ще ти припомня цифрата 210, дано ти говори нещо.
    Aйде на по 100 лева да видим вдига ли спарка 200 на 4-та или не, навит ли си ?
    Конкретно за моята кола говорим. Мога да ти направя клипче или да дойда до добрич, като цената на пътя ще я включим в облога.
    Естествено говорим за равен участък, без надолнища.

    ---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

    Quote Originally Posted by kocemak View Post
    Не ме разбра,той може и 300 да вдига на 4-та ,но е толкова умрял,че никакво изпреварване не може да направи от 60-70км/ч.
    60-70 са за 3-та. Тя стига до 140-150.
    Last edited by dhtj; 13-02-2019 at 20:37.

  5. #50
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Aйде на по 100 лева да видим вдига ли спарка 200 на 4-та или не, навит ли си ?
    Конкретно за моята кола говорим. Мога да ти направя клипче или да дойда до добрич, като цената на пътя ще я включим в облога.

    ---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:31 ----------



    60-70 са за 3-та. Тя стига до 140.
    Няма нужда да ходиш до Добрич....нали каза, че си в София в момента......аз ще ти дам 200лв.....хайде в събота. на околовръстен път при резидензия Бояна. в посока Икея......ако вдигнеш 200км/ч на четвърта да изкараш някой лев....какво ще кажеш...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #51
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Нема нужда, за 100лв да стане нещо и да ми тежиш на съвеста цял живот..., приемам че вдига. Информативно, колко вдига на 5та ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Няма нужда да ходиш до Добрич....нали каза, че си в София в момента......аз ще ти дам 200лв.....хайде в събота. на околовръстен път при резидензия Бояна. в посока Икея......ако вдигнеш 200км/ч на четвърта да изкараш някой лев....какво ще кажеш...
    Само да няма някоя камера да ме снима, няма проблеми.
    Уикендите не съм в софия. През седмицата може всеки ден късно вечер, тъкмо да няма трафик. 23-24-01-02-03 часа, мога още тази вечер или утре.

  8. #53

    Default

    Тука размятането на някакви суми е като игра на покер, не знаеш кой сериозен и кой блъфира, докато не дойде момента за действие и не се види кой е мишока Снимайте поне да видим и ние, ако не пропадне и тоя облог като онзи за разхода от миналата есен.



  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Нема нужда, за 100лв да стане нещо и да ми тежиш на съвеста цял живот..., приемам че вдига. Информативно, колко вдига на 5та ?
    Нямам идея, не съм толкова луд да я карам толкова бързо тази щайга.

    До 160 ми е комфортно, нагоре не е добре. Тва 200 на 4та съм го правил 3-4 пъти за проба от място. След 4-та не съм боцкал пета, щото не ми е стигал пътя, но ме съмнява да вдигне много повече.

  10. #55
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Ако ше правите глупости, искам гтек запис или гпс, щото това 200 на километража не е като истинското.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  11. #56
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Само да няма някоя камера да ме снима, няма проблеми.
    Уикендите не съм в софия. През седмицата може всеки ден късно вечер, тъкмо да няма трафик. 23-24-01-02-03 часа, мога още тази вечер или утре.
    Ти ми попадна в графика...утре ме чакай на шела....към 23 часа.....тъкмо се пребирам от там след работа и пропускаме камерата.......няма се косиш.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Ако ше правите глупости, искам гтек запис или гпс, щото това 200 на километража не е като истинското.
    Печат от FIA нещеш ли?
    Естествено, че говоря за километража. Не знам колко е по гпс.

  13. #58

    Default

    Изисквания като извадиш пачката Ама шанса да се проведе въпросното мероприятие клони към 0.001%



  14. #59
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Ако ше правите глупости, искам гтек запис или гпс, щото това 200 на километража не е като истинското.
    Не изпадай в подробности.......без снимки...парата на таблото и бегаме......кой му стиска залага, на който не му..няма как да гледа сейр......с тоя нет и клипчета, много се разглезихте...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #60
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    По гпс е ~190, с фабричния размер 15" гуми. Мерил съм на 3 156ци.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 4 of 23 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •