Page 14 of 23 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 196 to 210 of 341

Thread: dhtj, ecotronic и компания срещу Jtdm

  1. #196
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_red View Post
    Страх те е теб.... БлъфирА го, понеже мислеше, че няма се навие и ше му свиеш перките. Ама после се усети, че момчето има кохонес и ще олекнеш с 200 кинта и се изниза по терлици, щото знаеш много добре, че технически е изпълнимо
    Прав си да... 😃.... и ме е шубе да ме вози двадесет годишно хлапе с 200..без да го познавам...

    ---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Незнам кое ти прави чест да се изказваш така, след като злоупотребяваш с времето и парите на хората. Явно е, че грам достойнство нямаш и всеки чел тази тема няма да те взема повече на сериозно.
    Какъв се явяваш в тоя спор.... кошаревски свидетел или приятел на Дани... никой с пари не съм измамил...... предложих на момчето да го компесирам с една вечеря. заради отказа ми от облога..... не те разбирам. каква. чест. какви пет лева търсиш точно ти...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #197
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Чета ви и ми става скучно! Плещите всякакви простотии и се самоубеждавате в собствената си безпомощност да разберете противния. Всеки си има мнение, както и задник. Не е коректно да се нападаме с аргумента:"Ама дори аз това не го мога"!
    Сега карам 146 с 1.8 ТС мотор, при това съвсем нова кола, но ако я сбарам със старата 33-ка ще и скъсам гъза до 200 км/ч на всякакво каране. Това не означава, че новата е по-лоша от Алфи. Просто не е Алфи.
    Уважавайте се и се забавлявайте, като си помагате и изслушвате другия!
    Приятен уикенд!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #198
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да кажем колата е екстра, пасва ти.
    Ама пак пусто - настигаш камион, който крета с 80 и трябва да го изпреварваш. Ръгаш 2-ра и тя точно по средата му "свършва" и пак трябва да сменяш към 3-та. Ако си спомняш аргумента за това. С дизела това няма да ти се случи. Тръгваш от 3-та, която точно там се пада в силата си и си изпреварваш всичко без да сменяш скроости. Просто мироглед да ти дам.


    Само за протокола да ти кажа, че и втория шанс не работи при него.
    И мен ме върза два пъти, ама реших да не го споделям, че нещо да не накърнявам реномето на човека.
    Явно трябва да се знае, че хвърля облози виртуално, ама като дойде момента и дим-дим-дим да ме няма.
    Така, че не се хаби, не си хвърляй парите и съсипвай колата излишно. А и времето, и нервите.
    Може само да си благодарен. че не ти взех парите с измама..... точно тогава ламбда сондата ми беше забила. дала фира.... та при 155 качва разхода с близо три литра.... но като се откачи. разхода се нормализира без това да се усеща много..... та щяхте да гледате с Еко. като телета в железница тогава.... без да разберете какво става.... ��....може да попиташ твоя приятел как бих прекъснал веригата, да я пускам и спирам без да разберете,той е запознат с ел. схемите...евентуално, ако не ги търси в нета де...поне с такава представа съм останал,че ги отбира тез неща....Но, на дали щеше да се сети, защото нямаше да дигам капака и да откачвам буксите...))
    Поздрави...и да знаеш, който пее последен, пее най добре...)
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 00:35.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #199

    Default

    Благородна постъпка браво



  5. #200

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Прав си да... 😃.... и ме е шубе да ме вози двадесет годишно хлапе с 200..без да го познавам...

    ---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:47 ----------


    Какъв се явяваш в тоя спор.... кошаревски свидетел или приятел на Дани... никой с пари не съм измамил...... предложих на момчето да го компесирам с една вечеря. заради отказа ми от облога..... не те разбирам. каква. чест. какви пет лева търсиш точно ти...
    Не разбрах сега, напълно ли се отказаваш, или само го отлагаме?
    Щото като извадиш пушка, трябва да гръмне, нали знаеш.
    Играл съм покер, там като блъфираш и ти разкрият голия задник не може да кажеш "ама аз се отказвам" . Блъфа се плаща.

    И ти казах, ако те е страх да се возиш ти правя клипче веднага. Или мога да ти доведа един 40 годишен шофьор на ауди S8 да кара моята кола, има повече опит човека и познава София.

  6. #201
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ю
    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не разбрах сега, напълно ли се отказаваш, или само го отлагаме?
    Щото като извадиш пушка, трябва да гръмне, нали знаеш.
    Играл съм покер, там като блъфираш и ти разкрият голия задник не може да кажеш "ама аз се отказвам" . Блъфа се плаща.

    И ти казах, ако те е страх да се возиш ти правя клипче веднага. Или мога да ти доведа един 40 годишен шофьор на ауди S8 да кара моята кола, има повече опит човека и познава София.
    Да напълно се отказвам.... това с пушката...по някой път е по добре да не гръмне.....народни мъдрости и баба знае.... седни си на задника и не рискувай...ако търсиш лесни пари по добре търкай билетчета на националната лотария....а за блъфа ни в клин ни в ръкав.... не сме седяли на маса.... вчера те поканих ама ти отказа.... а и блъфа печели винаги, ако му се вържеш...има още какво да учиш..
    Бъди здрав и господ да те пази докато си млад......а след това сам се оправяи......
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 00:59.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #202

    Default


    Емии, сам си цапаш името. Пред целия форум стана за смях.

    Едва ли някой ще те приеме насериозно вече

  8. #203
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post

    Емии, сам си цапаш името. Пред целия форум стана за смях.

    Едва ли някой ще те приеме насериозно вече
    Щом си казал... виртуалните неща са ми през кура...интересува ме реалният живот и приятелите ми, а не кой, какво си мисли виртуално....
    Заяждам се виртуално с тези, който не знаят как да се държат и обиждат... и така..... ще узрееш някой ден и ще прецениш нещата... не обичам да чета. некрелози... нещо много ти се обеснявам... нали ти казах с здраве...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #204
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Няма нужда да ходиш до Добрич....нали каза, че си в София в момента......аз ще ти дам 200лв.....хайде в събота. на околовръстен път при резидензия Бояна. в посока Икея......ако вдигнеш 200км/ч на четвърта да изкараш някой лев....какво ще кажеш...
    Да се види отново... не съм фен на която и да е страна в спора, виртуално-реално... написано е...
    Аз също смятам за неразумно да се кара с 200, но не предизвиквам хората да го правят.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  10. #205
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Да се види отново... не съм фен на която и да е страна в спора, виртуално-реално... написано е...
    Аз също смятам за неразумно да се кара с 200, но не предизвиквам хората да го правят.
    Форума е за забава
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  11. #206
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Да се види отново... не съм фен на която и да е страна в спора, виртуално-реално... написано е...
    Аз също смятам за неразумно да се кара с 200, но не предизвиквам хората да го правят.
    Ай стига бе, бомбе......за всички стана ясно, че аз съм провокатора, а момчето има топки да си строши колата или не дай боже главата.....не знам, защо ми цитираш вчерашният среднощен пиянски пост и наливаш масло във вече загасналият огън, след като не си привърженик да се кара с 200....?.... превръщаш се в поредният серджия, който пряко не взима участие в спора, ама не е доволен от крайният резултат..
    п.п....извинявам се на господин МаркоФ, за по горното обръщение, но така и не разбрах, защо ме цитира.....всички разбраха, че Дани има по стегнати топки, ама това е от възраста...)....а разума е друга бира....по добре да не ти тежи нещо на съвеста....който иска, така да ме разбира, важното е за мен, който ме познава реално да ме уважава......
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 00:42.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #207
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Момчета, ако нещо не сте разбрали на на л.с...а сега по темата я карайте.....
    Предлагам като модератор чистача да сдаде поста....не защото е селски на шефа, а защото не си върши работата, и е серджия, тоез не спазва правилата като мен, дано ме разбере..)...сорри Радко, автора на темата се самопредложи и има потенциал.....власта се сдава някой ден...нали...)
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 01:08.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #208
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ай стига бе, бомбе......за всички стана ясно, че аз съм провокатора, а момчето има топки да си строши колата или не дай боже главата.....не знам, защо ми цитираш вчерашният среднощен пиянски пост и наливаш масло във вече загасналият огън, след като не си привърженик да се кара с 200....?.... превръщаш се в поредният серджия, който пряко не взима участие в спора, ама не е доволен от крайният резултат..
    п.п....извинявам се на господин МаркоФ, за по горното обръщение, но така и не разбрах, защо ме цитира.....всички разбраха, че Дани има по стегнати топки, ама това е от възраста...)....а разума е друга бира....по добре да не ти тежи нещо на съвеста....който иска, така да ме разбира, важното е за мен, който ме познава реално да ме уважава......
    Прав си много е важно в реалния живот да те уважават... и не виждам защо е нужно аз да съм „бомбе” а ти „ущипана госпоица”
    Виртуалните факти са на лице и няма причина да се засягаш след като не са от значение за теб.
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  14. #209
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Боби, спри се вече.
    Станалото, станало. Нападките и обидите към хора, които коментират случилото се, само влошават нещата.

    Не са ти виновни нито те, нито модераторите.

    Народът го е казал- казана дума, хвърлен камък.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #210
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Боби, спри се вече.
    Станалото, станало. Нападките и обидите към хора, които коментират случилото се, само влошават нещата.

    Не са ти виновни нито те, нито модераторите.

    Народът го е казал- казана дума, хвърлен камък.
    Къде видя обида от моя страна...много ми е интересно..?
    .....какви нещта влошават....пак ми е интересно....и какво те засяга......можеше да отговориш на някой въпроси , който специално те засягат в темата, ама не.... ..относно модератори и прочее...чети от начало темата.......а и толкова съм пищял спрямо тях......а кажи какъв ти е проблема.....?.........тема за мен, че преча,правя измами, завлякъл съм колеги, или еди какво си в форума няма.....но за теб има, макар, че не съм съгласен с нея....защото е комплескарска.......но да ме нападаш.....пусни тема и се изрази защо....ае да разсъждаваме малко повече.....не се знаем от вчера, макар и виртуално....
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 20:19.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 14 of 23 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •