Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 211 to 225 of 341

Thread: dhtj, ecotronic и компания срещу Jtdm

  1. #211
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Къде видя обида от моя страна...много ми е интересно..?
    .....какви нещта влошават....пак ми е интересно....и какво те засяга......можеше да отговориш на някой въпроси , който специално те засягат в темата, ама не.... ..относно модератори и прочее...чети от начало темата.......а и толкова съм пищял спрямо тях......а кажи какъв ти е проблема.....?...))
    Щом ти е интересно......

    Нарече човек, който по един цивилизован начин изрази мнението си "бомбе".

    Нарече други, коментиращи - "кибици".

    Специално за теб - от правилата на форума:


    1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".


    Само заради това ти се полага бан.

    Иначе аз проблеми с форума - нямам.

    Ти имаш.

    Капиш?
    Last edited by ecotronic; 16-02-2019 at 20:14.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #212

    Default

    Шшш ама и ти си като ощипана девойка.

  3. #213
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Щом ти е интересно......

    Нарече човек, който по един цивилизован начин изрази мнението си "бомбе".

    Нарече други, коментиращи - "кибици".

    Специално за теб - от правилата на форума:


    1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".


    Само заради това ти се полага бан.

    Иначе аз проблеми с форума - нямам.

    Ти имаш.

    Капиш?
    О....Модераторе....ще ти съдействам да станеш такъв, имам някой познати от ръководството на форума и ще ги помоля да ти дадът власт, ама дали ще ти я даат ..незнам ....)) ..съвсем сериозно говоря....да ми дадеш БАН......ама ти найстина виртуално се мислиш за велик...и с нищо няма да се различаваш от останалите.....вярвай ми....имаш изкривени виртуални представи.....пак отбягваш, това, което те засяга в темата....)....тя е адресирана към тебе, ама аз съм в центъра......)....защо така се получава...?.....))
    Поздрави...и кажи на BO....как щях да го цакам, ако се сещаш...ама го пропусна тоя пост...де да знам защо.....
    Ае Наздраве...чакам БАН....
    п.п...ами относно бомбето...такъв го видях на авартара...а кибиците са ясни, ако не ги забелязваш.....).......къде е обидата.....?...и в Страсбург, не можеш ме осъдиш за нея..

    ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

    Quote Originally Posted by Read View Post
    Шшш ама и ти си като ощипана девойка.
    Ето го и поредният кибик, ако цитатат се отнася за мен..........нещо като ксерокс, вместо да изкаже собствено мнение , копира бомбето...)
    Last edited by Бобби; 16-02-2019 at 21:58.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #214

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...ама ти найстина виртуално се мислиш за велик...и с нищо няма да се различаваш от останалите.....вярвай ми....имаш изкривени виртуални представи....
    Трябва човек да знае мястото си в обществото. И във виртуалното, и в реалното.
    Кой къде е учил, кой какво работи, кой може да напише 3 думи без правописни грешки и т.н.

    За два-три поста може да се прецени кой е инженер, кой е доктор и кой е дюнерджия.
    Last edited by dhtj; 17-02-2019 at 00:15.

  5. #215
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Момчета, спрете се!
    Ако много искате да ви накажат- ще ви уредя!
    Не се обиждайте и не плямпайте технически глупости!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #216
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Момчета, спрете се!
    Ако много искате да ви накажат- ще ви уредя!
    Не се обиждайте и не плямпайте технически глупости!
    Трай па ти бе ...
    Пуканки и бира немаш ли, а ти донеса ?
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  7. #217
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Ей, цялата тема изчетох и пак не разбрах, вдига ли 200 или не на 4-та?
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  8. #218
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    .... сипах 100 октана, проверих всички течности и отидох на тангентата за 2 пробни опита. Никакви проблеми, вдига си 200 съвсем лесно. ....
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...&postcount=172


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #219
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Е няма свидетели
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  10. #220
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    За това пък - фитилджии бол!
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  11. #221
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Нищо такова. Аз знам, какво може и какво не 156-ца на 4-та Просто ми стна имтересно
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  12. #222
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Чакайте да му цитирам постовете, да не вземе да си ги изтрие дъртия джендър.

    Върза ми тенекия неска.

    Начии на обяд ходих и балансирах гумите/джантите. (качил съм бележката тука преди 1-2 страници).

    После към 20:00 часа говорихме с Боби по телефона, потвърди срещата и към 21 часа излязох, сипах 100 октана, проверих всички течности и отидох на тангентата за 2 пробни опита. Никакви проблеми, вдига си 200 съвсем лесно.

    В 22:40 вече бях на Шела на Бояна, както Боби предложи и му звъннах, казах че ще го изчакам колкото трябва, той каза че не можел, щял да излиза на среща с няква сервитьорка. Баси модерната химия кво прави, и на 50 вдигат самолета дъртите.

    Иначе по телефона звучи печен чичото, предложи да ме черпи пица, за другата седмица се разбрахме да му дам втори шанс.
    Все пак - казана дума - хвърлен камък. Мъжката приказка трябва да е закон.
    Е тоя пост нещо съм го пропуснал, благодаря на Еко, че ме ориентира......
    А бе Дани, реално не те познавам, но според изказа ти, смело мога да кажа:...джендър е на майка ти сина... и знаеш ли защо? защото аз съм бил в казармата и съм създал поколение, а ти виснеш на околовръстното като някоя пруститутка и мислиш, че за пет минути ще изкараш 200 лева.....
    хайде да се върнем към телефоният ни разговор, ама мота мо и точно.....пращаш ми на 14 февруари по вайбър Здравей и усмивка....аз съм от това поколение, който не контактува много, много с това приложение....гледам непознат, и то съвсем случайно чух, че изписка телефона.....викам си ебати, тоя нещо се е объркал, но се сетих за среднощтният ни спор в форума от предишната вечер и ти се обадих......първият ни разговор ти казах, няма смисъл да си трошиш колата,главата... опитах се да те убедя да не правим облога и т.н....но ти настояваше....обаче не съм ти определял час и точна среща и прочее.....казах ти, че още съм на работа....ти каза ..добре ще се чуем по късно да се уточним.....на второто обаждане от твоя страна към 22.30.ч. ми каза, че си на шела и ме чакаш...аз си викам, ебати и пренавитото момче, уж щяхме да уточним, а той вече там....казах ти, че още съм на работа и няма , как да стане....тоез не знаех кога ще приключа, а и споделих, че имам по хубава оферта за вечерта...все пак бе там някакъв празник....поканих те да дойдеш в заведението и да те, почерпя....изпитах вина.....казах ти, къде се намирам на има няма 1км. от бензиностацията ....ама ти отказа.....направи си селфи на шела и ми каза, че утре ще пишеш в форума....мойте думи бяха...дори и на арменският поп да се оплачеш ми е все тая..
    Е това ни целият ни разговор...мото мо....ако лъжа поправи ме.....
    След това казах пред целият форум, че имаш по стегнати топки от мен и обясних за какво се отказвам от облога.....според мен е по добре така, отколкото другото....и не ми дреме, дали съм станал за смях.....за мен съм постъпил правилно, а ти си пищи, колкото си искаш, че не си изкарал лесни пари....
    п.п...и не изпадай в некви диалеми, кой е по грамотен и кой не....този твой текс дето цитирах...има поне няколко грешки....но не им обръщам внимание, защото не се вземам за толкова грамотен, относно правопис...за разлика от теб....)....особено за техническата ти грамотност, не ми се говори....тоя ти казал, ония ти казал.....чел не до чел в нета и съветваш....не ми се събират бисерите ти в един пост, за да те усмивам.....
    Няма лошо да определяш кой, какъв е според изказванията му....и знаеш ли защо тези, който разбират и могат да оправят даден автомобил, технически са грамотни, вече не пишат в форумите....те и преди не пишеха много, а само загатваха...)
    Защото всичко е бизнес..........та и с дюнерите така....както определяш хората......има още неща да учиш още в тоя живот.....с Здарве и Наздраве.....

    ---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Трай па ти бе ...
    Пуканки и бира немаш ли, а ти донеса ?
    Ако имаш пуканки и бира чети...))

    ---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Момчета, спрете се!
    Ако много искате да ви накажат- ще ви уредя!
    Не се обиждайте и не плямпайте технически глупости!
    Не моем се запрем бате Иво.....поне да имам на един, на който да кажа батко....опитах се да те послушам, ама ниц...сорри....няма за кога да ме наказваш....форума никога не ми е допадал като точно автомобилен...пискал съм сума ти пъти.....Но се запознах в него с много готини и свестни хора, за което не съжалявам......а и както каза един колега той е шоу.......

    ---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Трябва човек да знае мястото си в обществото. И във виртуалното, и в реалното.
    Кой къде е учил, кой какво работи, кой може да напише 3 думи без правописни грешки и т.н.

    За два-три поста може да се прецени кой е инженер, кой е доктор и кой е дюнерджия.
    Веднага преценявам.....това е твоя реплика.."Върза ми тенекия неска. "....та това неска...е нещо като Александър Невски, или се бъркам...))....виж какво, ае да не се дебнем, за да се ебнем...)

    ---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Прав си много е важно в реалния живот да те уважават... и не виждам защо е нужно аз да съм „бомбе” а ти „ущипана госпоица”
    Виртуалните факти са на лице и няма причина да се засягаш след като не са от значение за теб.
    Сорри...извиних ти се и в поста с послеслов за обръщението.....издразни ме, че всеки взима отношение, без да си залага чест....клакьори много.....нямаше смисъл да си сменяш аватара, заради обръщението ми към теб.....не е злонамерено.....
    Last edited by Бобби; 20-02-2019 at 01:24.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #223

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ... опитах се да те убедя да не правим облога и т.н....но ти настояваше....обаче не съм ти определял час и точна среща и прочее..
    Пий я тая гинко билоба деба, стига с тая ракия, че паметта ти изчезва напълно.

    Ти предложи облога, ти предложи сумата, ти предложи мястото, деня и часа.

    Аз си писах с mirchozo , когато ти се намеси с лъжливите си предложения.

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Няма нужда да ходиш до Добрич....нали каза, че си в София в момента......аз ще ти дам 200лв.....хайде в събота. на околовръстен път при резидензия Бояна. в посока Икея......ако вдигнеш 200км/ч на четвърта да изкараш някой лев....какво ще кажеш...
    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ти ми попадна в графика...утре ме чакай на шела....към 23 часа.....тъкмо се пребирам от там след работа и пропускаме камерата.......няма се косиш.....
    Стига си се обяснявал, че става още по-срамно за тебе.
    Всички видяхме вече какъв смешник си, чиято дума не струва и лев. Колкото и да мажеш, сух от морето няма как да излезеш.

  14. #224
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Пий я тая гинко билоба деба, стига с тая ракия, че паметта ти изчезва напълно.

    Ти предложи облога, ти предложи сумата, ти предложи мястото, деня и часа.

    Аз си писах с mirchozo , когато ти се намеси с лъжливите си предложения.




    Стига си се обяснявал, че става още по-срамно за тебе.
    Всички видяхме вече какъв смешник си, чиято дума не струва и лев. Колкото и да мажеш, сух от морето няма как да излезеш.
    Избягваш тел. разговор....другото не го отричам, има го черно на бяло в темата.....и къде видя, че излизам сух......цитираш, само това, което те определя, като селски бек герой, ае моля ти се.....научи се да водиш диалог нормално.....нали беше грамотен.......ако беше родил спарка, или те бе снимала камера...щеше друга песен да пееш, тия 200лв. нямаше да ти стигнат ни за ремонта, ни за акта........недай си боже да не споменавам......подвел съм те...преценил съм след това и съм се отметнал....ако ти трябва превод, потърси помощ и съвет...и без туй любимият ти лаф е ...казаха ми...
    Да казах го,и в по горните постове, че съм се изложил...даже и с познати съм го коментирал, ама ти си гинко прожинко........
    п.п...повече не смятам да коментирам с теб, каквото и да е.......имаш ми тел. номер....явно идваш в София на някакво убочение за "грамотност"....обади ми се да те почерпя и толкова......[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

    ...и цитирай всичко, не отделни реплики, който ти изнасят на придобитата слава....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #225
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Сорри...извиних ти се и в поста с послеслов за обръщението.....издразни ме, че всеки взима отношение, без да си залага чест....клакьори много.....нямаше смисъл да си сменяш аватара, заради обръщението ми към теб.....не е злонамерено.....
    Всеки взима отношение, защото се обсъжда публично... като квартален сеир на площада.
    Имаше смисъл, не може вечно да си "бомбе" и в живота, и в казармата, и във форума... стария беше на 10 години... няма лоши чувства
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •