Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Съвет относно покупка на Alfa Romeo 159 2.4 TI

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Как успя да ъпдейтнеш картите, ако не е тайна?
    имаш ЛС

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  2. #32
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default

    Здравейте колеги,

    Малко да ъпна темата, благодаря за съветите и коментарите, продължавам да търся читава TI-ка 2,4 седан, ръчка , но се отчайвам не мога да намеря в България, ако все пак някой предлага да сподели, и да попитам вашето мнение за кола от чужбина, до колкото знам най-добре от Италия и има ли някой колега от форума който предлага внос на кола от чужбина и да питам какви са вариантите да видя колата или всичко е на късмет.
    Поздрави,
    Благодаря предварително.

  3. #33
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by Lazarincho View Post
    Здравейте колеги,

    Малко да ъпна темата, благодаря за съветите и коментарите, продължавам да търся читава TI-ка 2,4 седан, ръчка , но се отчайвам не мога да намеря в България, ако все пак някой предлага да сподели, и да попитам вашето мнение за кола от чужбина, до колкото знам най-добре от Италия и има ли някой колега от форума който предлага внос на кола от чужбина и да питам какви са вариантите да видя колата или всичко е на късмет.
    Поздрави,
    Благодаря предварително.
    Колега, аз мога да говоря за Германия, търсих си Ti за тук, но по ред причини избрах хибрид... Но все още нещо ме тика да си взема Ti за БГ Коли на реални до 150 000км вървят в порядъка 5500 - 6500 Евро и не се задържат дълго на пазара. Има и по евтини - като тази например https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...8-ac99722afafd - но виждаш на какви километри. Но колата изглежда добре. И е на 25 Евро самолетен билет от София Видях, че се коментира и Джулия - най-ниските цени са в порядъка на 20 000 Евро, за коли на малко километри, но с изтичаща гаранция. Основно произведени 2016 година. А тук Алфа дават 4 години гаранция. До колкото си спомням в БГ е 5 години.
    In BG - Alfa Romeo 159 SW, 2009, 1.9 JTDm, Q-tronic, 180 h.p., 400 N.m
    In DE - Subaru Levorg. 2019, 2.0 Lineartronic, 150 h.p.

  4. #34

    Default

    https://www.autoscout24.bg/objava/al...52d4?cldtidx=7

    И тази не изглежда лоша. И най-важното - не е катафалка.
    Имам чувството, че 80% от 159ките са вагонетки с ръчни скорости, ебаси нещастието.

  5. #35
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,273

    Default

    Преди няколко дни имаше една много свежа TI-ка близо до Хамбург за 3300 евро. Бая се замислих да ида видя (на 50км ми е в момента) и докато се чудя я взеха. За 2 дни се продаде.
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Gogata View Post
    близо до Хамбург за 3300 евро
    Супер цена за Германия е това, там масово са от 5 нагоре.

    Иначе в Италия има доста хубави по 3к евро, но трябва човек да знае езика.... Звънял съм преди на няколко италиански обяви, в опит да се разберем на английски, ама не им се получава на повечето италианци.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •